قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مردم با همراهی معین های اقتصاد مقاومتی می توانند فقر را در استان ریشه کن کنند

استاندار خراسان رضوی گفت:چنانچه مردم به معین های اقتصاد مقاومتی اعتماد کنند و بالعکس، این اعتماد در معین ها هم وجود داشته باشد، فقر در استان ریشه کن خواهد شد.

مردم با همراهی معین های اقتصاد مقاومتی می توانند فقر را در استان ریشه کن کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با محوریت شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در محل دفتر استاندار برگزار شد، گفت: خوشبختانه در سه شهرستان منطقه ۹ اقتصاد مقاومتی روند خوبی شروع شده و طبق گزارش های دریافتی پروژه های مهمی در این مناطق در حال احداث است. 

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه معین های اقتصاد مقاومتی برای دستیابی به اهداف توسعه ای بنای نقض قوانین را ندارند، افزود: امیدواریم در مجلس شورای اسلامی نمایندگان محترم همت کنند و قوانین مزاحم و مانع توسعه کشور را رفع کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، چند منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی همانند «قلعه گنج» در خراسان رضوی به مردم معرفی شود. 

رزم حسینی خاطرنشان کرد: چنانچه مردم به معین های اقتصاد مقاومتی اعتماد کنند و بالعکس، این اعتماد در معین ها هم وجود داشته باشد، فقر در استان ریشه کن خواهد شد.

امام جمعه شهرستان زاوه در بخشی از این نشست اظهار کرد: شهرستان زاوه طبق آمارها، سی و یکمین شهرستان کم برخوردار کشور است و برخی از آسیب های اجتماعی در آن وجود دارد.

حجت الاسلام محمد شمس الدین افزود: اشتغال در شهرستان زاوه نکته اساسی بوده و نگاه استاندار در حوزه اشتغال زایی تحسین برانگیز است.

انتهای پیام/ 70071

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha