قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشاور مدیرکل امور استان های حوزه هنری:

مرحله جدید سازماندهی اطلاعات فعالان ادبیات پایداری آغاز شد

یزد ـ مشاور مدیرکل امور استان های حوزه هنری از آغاز مرحله جدید سازماندهی اطلاعات فعالان ادبیات پایداری در کشور خبر داد.

مرحله جدید سازماندهی اطلاعات فعالان ادبیات پایداری آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سعید فخرزاده در نشست بررسی مسائل ادبیات پایداری استان های مرزی درگیر جنگ در یزد با تاکید بر مراحل تحول در دفاتر پایداری استان ها اظهار داشت: پس از راه اندازی دفاتر پایداری، آموزش و تربیت نیروی انسانی، تلاش به سمت تولید آثار فاخر و تأثیرگذار در دستورکار قرار گرفت که خوشبختانه با ترکیب مناسب دفتر مطالعات پایداری امور استان ها در اداره کل امور استان های حوزه هنری این مرحله به خوبی اجرا و در حال تکمیل است.

وی با اشاره به آغاز مرحله جدید سازماندهی اطلاعات فعالان ادبیات پایداری افزود: منابع موجود برای برنامه ریزی درست و واقعی برای تولیدات گوناگون در بخش گردآوری و تدوین اطلاعات در نظر گرفته شده و با توجه به لزوم حمایت از فعالیت مناطق مرزی درگیر جنگ، این طرح ابتدا در این مناطق عملیاتی خواهد شد.

فخرزاده با اشاره به جزئیات این طرح عنوان کرد: ایجاد بانک اطلاعات مرتبط با موضوع استان های مذکور شامل بانک موضوعات، بانک اشخاص، بانک خاطرات، بانک اسناد و بانک مطبوعات همچنین راه اندازی کتابخانه تخصصی در استانهای فوق از جمله اقدامات این طرح است.

وی، پیشرفت و خلق آثار درخشان را در پشتیبانی آموزشی در این مسیر عنوان کرد و گفت: تشکیل دو ستاد استانی یکی در خوزستان و دیگری در کردستان برای پشتیبانی آموزشی و نظارتی در راستای حمایت از تولیدات استانهای مرزی درگیر جنگ از دیگر برنامه های در دست اقدام است که در این راستا برنامه ریزی برای ایجاد شبکه ارتباطی مجازی و تصویری بین این استانها به صورت برپایی کارگاه های آموزشی مجازی و آنلاین در حال پیگیری است.

در این نشست کارشناسان پایداری مراکز استانی درگیر جنگ با طرح سئوالاتی با ابعاد طرح بیشتر آشنا شدند و با بیان موانع پیش رو، حمایت ستاد برای رفع آن ها از جمله کمبود تجهیزات اولیه، محدودیت، نیروهای آموزش دیده و همکاری سازمان های مرتبط را خواستار شدند.

خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، هرمزگان و بوشهر استانهای مرزی هستند که در دوران دفاع مقدس درگیرجنگ بوده اند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha