قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خبر داد:

گسترش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی در لرستان دنبال می شود

خرم آباد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن برشمردن رویکردهای جدید این نهاد گفت: گسترش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و دینی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

گسترش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی در لرستان دنبال می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد حسین فتایی امروز شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به برپایی نمایشگاه کتاب لرستان اشاره کرد و اظهار داشت:کتاب پایه و مادر فرهنگ است، هیچ حوزه فرهنگی نیست که از کتاب ارتزاق نکند و کتاب مبدا آفرینش تمدن هاست.

وی خاطرنشان کرد: برای ششمین سال پیاپی نمایشگاه کتاب لرستان برگزار می شود که این نشان از توجه به فرهنگ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به رویکردها و برنامه های در دستور کار در این نهاد اشاره کرد و گفت: پیگیری حل مشکلات زیرساختی،  تلاش برای هم افزایی دستگاه ها، استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی، انجمن ها و موسسات فرهنگی دینی، تعامل سازنده با دیگر دستگاه ها به ویژه نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار لرستان، فرمانداران و ائمه جمعه و ... از برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.

فتایی همچنین با تاکید بر پیگیری گسترش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و دینی، افزود:  از همه صاحبنظران، فرهیختگان و اصحاب رسانه انتظار همراهی و مساعدت دارم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha