قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رفع مشکلات برخی کارخانه های سمنان/ دغدغه بازاریابی برطرف شود

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس از رفع مشکلات برخی کارخانه های سمنان با پیگیری های انجام شده خبر داد و گفت: دغدغه بازاریابی کالاهای تولیدی باید برطرف شود.

رفع مشکلات برخی کارخانه های سمنان/ دغدغه بازاریابی برطرف شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد همتی در سمنان درباره وضع صنایع استان اظهار کرد: خیلی تلاش شده است تا کارخانجاتی که فعالیت های خوبی در جهت تولید داشتند و پایه و اساس معتبری دارند، رونق دوباره داشته باشند.

وی ادامه داد: از چندین کارخانه بزرگ استان سمنان بازدید داشتیم و آنها عمدتاً مشکل تسهیلات و امور بانکی داشتند؛ خوشبختانه مشکلات نقدینگی چند کارخانه استان رفع شد و در حال تولید یا توسعه هستند.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس با اشاره به اینکه امیدواریم ظرف ماه های آینده کارخانه های جدیدی در استان سمنان افتتاح شود، تصریح کرد: کمبود نقدینگی یک بخش از مشکلات است و مشکل بازاریابی در داخل و خارج کشور هم برای واحدهای تولیدی وجود دارد؛ امیدواریم این مشکلات کمتر شود تا صنایع بتوانند فعالیت خود را به خوبی ادامه دهند.

همتی با تأکید بر اینکه روند صادرات کالا از استان سمنان مثبت است، اضافه کرد: در اتاق گفت وگوی دولت و بخش خصوصی این موضوع مطرح شد و با مدیرکل گمرک استان جلسه ای داشتیم که نشان می دهد آمار صادرات استان در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه تعداد کشورهای هدف صادراتی استان سمنان در حال افزایش است، اظهار کرد: اگر تمرکز خوبی روی این موضوع داشته باشیم، می توانیم آینده بهتری از جهت صادرات محصولات و به تبع آن، افزایش تولیدات و کیفیت شاهد باشیم.

لزوم توجه به خیران بخش سلامت

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس همچنین درباره وضع زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان سمنان اظهار کرد: وضع زیرساخت های بهداشت و درمان در این استان از ساختار مطلوبی برخوردار است.

همتی با اشاره به اینکه خیران زیادی در بخش سلامت و امور بیمارستانی داریم، تصریح کرد: بخش قابل توجهی از بیمارستان ها و درمانگاه ها به همت خیران ساخته شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه نقش واقفان و خیران در شرایط فعلی مالی دولت در تقویت زیرساخت ها مهم است، اضافه کرد: باید تلاش کرد تا کمبودها در حوزه زیرساخت ها به ویژه در بحث بهداشت و درمان برطرف شود.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس با بیان اینکه در سایر بخش ها هم مانند آموزش و پرورش نقش خیران بسیار پررنگ است، اظهار کرد: خیران بازوی توانایی برای دولت در تقویت زیرساخت ها محسوب می شوند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۴/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha