قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۸۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرقت ماشین برای بازگشت به زندان

سارق حرفه ای خودرو که برای بازگشت دوباره به زندان دست به سرقت زده بود، دستگیر شد.

سرقت ماشین برای بازگشت به زندان

روز گذشته ماموران گشت کلانتری 150 تهرانسر هنگام گشت زنی در محدوده میدان کمال الملک به یک دستگاه خودروی سواری پراید نقره ای رنگ مشکوک شده و اقدام به استعلام  پلاک آن کردند که در پاسخ به استعلام مشخص شد خودروی مذکور سرقتی بوده و در محدوده اسلامشهر به سرقت رفته است که در همین راستا ماموران برای دستگیری راننده خودروی سواری وارد عمل شدند.

با آغاز عملیات ماموران، راننده خودروی سواری که متوجه حضور ماموران پلیس شد، بدون توجه به فرمان ایست پابه فرار گذاشته و با رانندگی دیوانه واری از میدان کمال الملک به سمت اتوبان لشگری و در ادامه به بلوار گلها و بزرگراه فتح رفت و ماموران نیز در تعقیبش بودند.

با ادامه تعقیب و گریز و در حالی که راننده سواری پراید توجهی به فرمان ایست پلیس نداشت، ماموران اقدام به شلیک چند تیر هوایی کردند اما راننده بازهم توقف نکرد که درپی آن با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر به لاستیک های عقب خودرو کرده و آن را متوقف کردند.

با توقف خودرو، راننده قصد داشت با پای پیاده فرار کند که پس از چند دقیقه تعقیب و گریز دریکی از بوستان های منطقه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. با انتقال متهم به مقر پلیس سوابق مورد بررسی قرارگرفت و مشخص شد که متهم از جمله سارقان حرفه ای و سابقه دار خودرو است که پیش از نیز به دلیل سرقت خودرو  به زندان افتاده بود و حدود یک ماه است که از زندان آزاد شده است.

متهم دستگیر شده در بازجویی هایی انجام شده درباره انگیزه اش از سرقت ادعا کرد که اعتیاد را ترک کرده و قبلا برای تامین هزینه های اعتیادش دست به سرقت می زده اما این بار سرقت را برای بازگشت به زندان انجام داده است تا پلیس دستگیرش کند. چرا که برادرانش بعد از آزادی از زندان به شدت او را کنترل می کنند و حتی نمی گذارند که او در بیرون از خانه قدم بزند. 

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم پرونده ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha