قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت، مجلس را فرمایشی تصور می کند/ نباید هزینه های سنگین برجام را تکرار کنیم

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه نباید هزینه های سنگین برجام را تکرار کنیم گفت: متاسفانه دولت، مجلس را فرمایشی تصور کرده و احساس می کنند که پشت شان به چیزی گرم است.

دولت، مجلس را فرمایشی تصور می کند/ نباید هزینه های سنگین  برجام را تکرار کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام نصرالله پژمان فر عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ، گفت: ما نسبت به اصل برجام رویکرد خلاف قانون و قانون اساسی را در مجلس شاهد بودیم و در حقیقت بدعتی بود که در سایه آن بدعت های جدید شکل گرفت.

وی افزود: هیأت رئیسه مجلس حق ندارد خود را به جای کل نمایندگان گذاشته و درباره آنها تصمیم گیری کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: متاسفانه قانونی که نیازمند دو سوم رای نمایندگان است را به صحن آورده و مصوب می کند و حتی اجازه اظهار نظر هم به نمایندگان نمی دهد.

پژمان فر گفت: مردم و نمایندگان در دوران تصویب برجام در طول برجام نتوانستند حرف شان را بیان کنند.

وی افزود: صدها بار رئیس جمهور و وزرایش و دولتمردان اعلام کردند که برجام نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر و قانونی که تصویب شده و به تصویب رسیده است حق کم و زیاد کردن در آن را ندارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از دولتمردان که قول تصویب جزئیات جدید در برجام و تغییر در آن را به طرف مقابل دادند گفت: متاسفانه دولت مجلس را فرمایشی تصور کرده  و احساس می کنند که پشت شان به چیزی گرم است.

پژمان فر گفت: تغییر در جزئیات برجام به هیچ وجه راهی ندارد و نباید از مواضع خود عقب نشینی کنیم ضمن اینکه ما در برجام هزینه های سنگینی داده و باخته ایم و نباید از این باخت قبلی خود برای باخت جدید برنامه ریزی جدیدی صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت نباید با غرور و عزت ملی ایرانیان بازی کرده و نسبت به سرنوشت آنها بی تفاوت باشد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha