قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معرفی برترین بانوان مینی گلف باز در قم / مردان قم در گلف قهرمانی کشور

نفرات برتر مسابقات انتخابی مینی گلف بانوان قم به منظور شناخت تیم اعزامی به پیکارهای قهرمانی کشور در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم معرفی شدند.

معرفی برترین بانوان  مینی گلف باز در قم / مردان قم در گلف قهرمانی کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ی مینی گلف بانوان به منظور شناخت برترین ها برای عضویت در ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور در آکادمی گلف مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به انجام رسید و پس از 9 راند رقابت شرکت کنندگان در سه روز برترین های خود را شناخت.

در این دوره از مسابقات که با حضور برترین مینی گلف بازان از نظر کمی و کیفی سطح بالایی داشت، پس از انجام رقابتی فشرده و نزدیک سرانجام الهام محمدی در جایگاه نخست ایستاد و مهسا یزدانی دوم شد، ضمن اینکه نرجس جعفری، سمانه علی حیدری، فاطمه محمدی و زهرا عابدینی رده های بعدی را کسب کردند.

در شرایطی که خانم نرگس محمدی به عنوان مارشال، ناظر برگزاری این مسابقات بود، هیأت گلف استان قم اعلام کرد پس از بررسی نتایج این رقابت ها، طبق نظر کمیته مینی گلف هیأت گلف استان قم، نفرات اعزامی به مسابقات مینی گلف قهرمانی زنان کشور متعاقبا معرفی خواهند شد.

خبر دیگر از هیأت گلف استان قم به حضور تیم مینی گلف مردان قم در مسابقه تدارکاتی مینی گلف پیش از آغاز پیکارهای قهرمانی کشور اختصاص دارد، در شرایطی که تیم مینی گلف قم برای آمادگی هر چه بیشتر برای شرکت در مسابقات کشوری، در مسابقه تدارکاتی سه جانبه ای با حضور تیم های مینی گلف تهران و همدان به میزبانی پارک ملت تهران حضور یافت.

این در حالی است که تیم مینی گلف مردان قم با ترکیبی متشکل از مجید کربلایی، سیدحسام الدین هاشمی، محمدفرزاد امیدنیا و معین رشیدی مقدم به همراه مینی گلف بازان بانوی قم در مسابقات قهرمانی کشور به میدان می رود، در شرایطی که فدراسیون گلف میزبانی این پیکارها را به هیأت آذربایجان شرقی سپرده و مسابقات در تبریز به انجام می رسد.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha