قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتاحی: برگزاری مشروط بازی تراکتور با نود در ارومیه/ بلیت فروشی الکترونیکی به لیگ دسته یک هم رسید

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدارسیون فوتبال گفت: در صورتی نواقصات ورزشگاه های ارومیه در این مدت باقیمانده تکمیل نشود، بازی تراکتور تبریز با نود ارومیه در جام حذفی در شهر دیگری برگزار می شود.

فتاحی: برگزاری مشروط بازی تراکتور با نود در ارومیه/ بلیت فروشی الکترونیکی به لیگ دسته یک هم رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید فتاحی در تبریز در مورد محل میزبانی بازی تراکتور با نود ارومیه گفت: ورزشگاه تختی ارومیه نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری دارد و بسیاری از مشکلاتش حل شده و ورزشگاه 15 هزار نفری خیلی بهتر شده، اما مشکلات دیگری دارد که ما فردا نامه ای در این مورد را می زنیم و هر 2 ورزشگاه باید آماده شوند و هر کدام بهتر بود، بازی در آن ورزشگاه برگزار می شود.

وی گفت: ورزشگاه تختی به غیر از بلیت فروشی الکترونیکی، باید الزامات دیگر مانند اتاق داوران، رختکن، اتاق ناظران، اتاق کنفرانس، اتاق دوپینگ و جایگاه خبرنگاران مجهز شود و باید در مورد چمن ورزشگاه باید بگویم الان خوب است، اما برای فصل زمستان با مشکل مواجه خواهند شد.

وی گفت: مسوولان استان آذربایجان غربی باید تلاش کنند که یکی از این 2 ورزشگاه را آماده کنند، در غیر اینصورت بازی تراکتور با نود ارومیه در شهر دیگری انجام خواهد شد.

بلیت فروشی در لیگ یک

فتاحی گفت: از سال آینده شماره گذاری صندلی ها، بلیت فروشی الکترونیکی و نصب دوربین ها در لیگ دسته یک هم خواهیم داشت و چند باشگاه مانند مس رفسنجان گیت گذاری و شماره صندلی ها را آغاز کرده و تیم های دیگر هم باید از الام جلسات و هماهنگی ها و تخصیص بودجه خود را آغاز کنند و سال آینده این الزامات در لیگ دسته یک  الزامی خواهد بود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدارسیون فوتبال افزود: این سبب خواهد شد که تیم هایی که به لیگ برتر صعود می کنند مشکل خاصی بابت ورزشگاه نداشته باشند و در سال های گذشته شاهد بودیم تیم های صعود کننده باید در فرصت کم ورزشگاه را تجهیز می کردند که هزینه آن هم چند برابر می شد.

لازم به ذکر است که ارومیه 2 ورزشگاه دارد که ورزشگاه تختی قدیمی بوده و نزدیک به 4 دهه پیش ساخته شده و نواقصاتی را دارد و ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هم هنوز تکمیل و افتتاح نشده است.

انتهای پیام/30/60017

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha