قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازی های جهانی ورزش های ساحلی؛

پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برابر اوکراین

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق به پیروزی مقابل اوکراین شد.

پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برابر اوکراین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  دیدار تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و اوکراین از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی در ساحل کاتارا قطر برگزار شد و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ به سود شاگردان هاشم پور به پایان رسید.

در وقت اول این بازی در ابتدا اوکراین به گل رسید. ضمن اینکه تک گل ایران در این وقت توسط امیرحسین اکبری وارد دروازه اوکراین شد. در ادامه نیز  اوکراین سه گل دیگر به ثمر رساند و با وجود تلاش ایران و برخورد توپ به تیرک دروازه اوکراین،  بازی در وقت اول با نتیجه چهار بر یک به سود اوکراین به پایان رسید و دو تیم به وقت استراحت ۳ دقیقه ای رفتند.

ساحلی بازان ایران در وقت دوم حملات خود را ادامه دادند اما با بدشانسی همراه بودند تا اینکه روی ضربه کرنر و ضربه سر محمدعلی مختاری توپ وارد دروازه اوکراین شد. حملات متعدد ایران همچنان تا پایان این وقت از مسابقه انجام شد اما توپ تبدیل به گل نشد.

در نخستین دقیقه از وقت سوم مسابقه گل سوم ایران توسط محمد احمدزاده وارد دروازه حریف شد. بازی با دفاع اوکراین پیش رفت و درنهایت به فاصله شش دقیقه به پایان مسابقه، مهدی شیرمحمدی شوت حمید بهزادپور به سمت دروازه حریف را با ضربه سر تغییر مسیر داد و وارد دروازه کرد.

یک دقیقه بعد از گل پنجم ایران توسط محمدعلی مختاری به ثمر رسید. ضمن اینکه دو موقعیت حساس اوکراینی ها توسط بهزادپور دفع شد.

این دیدار در نهایت با نتیجه پنج بر چهار به سود ایران به پایان رسید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha