قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی:

ثبت نام در سامانه سماح برای اربعین از مرز ۳ میلیون زائر گذشت

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی بابیان اینکه در روزهای منتهی به برگزاری مراسم اربعین شاهد استقبال مردم هستیم، گفت: ثبت نام در سامانه سماح برای اربعین از مرز سه میلیون زائر گذشت.

ثبت نام در سامانه سماح برای اربعین از مرز ۳ میلیون زائر گذشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از رادیو اربعین، احمد محمدی فر ضمن بیان اینکه امروز ثبت نام زائران حسینی برای سفر اربعین در سامانه سماح  از مرز سه میلیون و ۱۵۰ زائر نفر گذشت، ابراز داشت: امروز جمعه شاهد تردد پرحجم و البته روان خودروها در مبادی شهرهای مرزی ایران بودیم که البته کمک دولت عراق نیز برای حمل ونقل به راحتی صورت گرفت.

وی ضمن بیان اینکه با تمهیداتی که دولت عراق در ارتباط با جابه جایی مسافران به کاربست و همه زائران توانستند به شهرهای زیارتی منتقل شوند، افزود: به زائران اربعین حسینی توصیه می شود که در صورت همراه داشتن کودک یا سالمند حتما مدیریت سفر را داشته باشند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی بابیان اینکه در صدد رفع مشکلات موجود در سمت ایران و عراق هستیم، ابراز داشت: از زائران درخواست می شود که حتما با خودشان آب کافی به همراه داشته باشند تا در طول مسیر دچار مشکل نشوند.

محمدی فر بابیان اینکه موکب ها در حال شروع فعالیت خود هستند، اضافه کرد: در مرزهای کشور مشکلی وجود ندارد اما در مورد مرز خسروی با توجه به محدودیت ظرفیت و زمان انتظار می رود زائران مدیریت لازم را در سفر خود داشته باشند و حتما ساعت اعلام شده را رعایت کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha