قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۷۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«جنیفر آنیستون» رموز جوان ماندن خود را تعریف می کند

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس هالیوود و همسر سابق برد پیت همیشه به لحاظ سلامتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. این سلامتی در ظاهر و جوان ماندن وی بسیار موثر است. وی اخیرا در گفتگو با Allure به رموز موفقیت خود در زمینه سلامتی اشاره کرده است.

«جنیفر آنیستون» رموز جوان ماندن خود را تعریف می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس هالیوود و همسر سابق برد پیت همیشه به لحاظ سلامتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. این سلامتی در ظاهر و جوان ماندن وی بسیار موثر است. وی اخیرا در گفتگو با Allure به رموز موفقیت خود در زمینه سلامتی اشاره کرده است.

جنیفر انیستون درباره صبحانه خود می گوید: " من اول صبح را با نوشیدن آب کرفس آغاز می کنم. البته نیم ساعت پس از بیدار شدن از خواب کرفس مینوشم. درواقع من خودم را مجبور كنم كه به محض بیدار شدن به سراغ قهوه خوردن نروم.پس از آن به سراغ سرکه سیب رقیق شده در آب می روم که گفته می شود به کاهش قند و کلسترول خون کمک می کند."

در خصوص پوست، جنیفر آنیستون می گوید:"من صورتم را با مواد شیمیایی تحریک نمی کنم زیرا نمی خواهم با مراقبت بیش از حد طبیعت پوستم را از بین ببرم. من فقط از مواد مغذی و ارگانیک استفاده می کنم."

انیستون می گوید از نوجوانی از کرم های مرطوب کننده برای تضمین سلامت پوست خود استفاده کرده است. یکی از مواردی که او همیشه رعایت کرده عدم استعمال دخانیات است. وی می گوید هر اندازه سن انسان بالاتر می رود نسبت به سلامت جسمی خود آگاه تر می شود و بهتر درک می کند چه مواردی در بروز بیماری های مختلف نقش دارند.

انیستون هیچ نوع شبکه اجتماعی ندارد و می گوید ترجیخ می دهد به جای وقت گذرانی در شبکه های اجتماعی و خرد کردن اعصاب خود به این موضوع وقتش را صرف افزایش اطلاعات از طریق مطالعه مستمر کند. او یک ورزشکار حرفه ای نیز محسوب می شود و می گوید حتی یک لحظه هم به ترک ورزش فکر نمی کند.آنیستون سالهاست به غذاهای فست فودی لب نزده است و معمولا سعی می کند غذاهای کنسروی و رستورانی نخورد. 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha