قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۶۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارتش معنویت محور ، مردم یار و امید آفرین است

استان ها گیلان رشت رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم رشت گفت: ارتش  همراه با کارامدی،  اقتدار و صلابتی که در عرصه بین المللی و انجام وظایف محوله دارد؛ معنویت…

ارتش معنویت محور ، مردم یار و امید آفرین است

حجت الاسلام حسن زاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته رشت افزود: عده ای  مترصد بودند تا ارتش را در زمان پیروزی انقلاب حذف کنند اما با تدبیر امام راحل و ابتکار مقام معظم رهبری به عنوان نماینده امام،  نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش تشکیل شد.
وی با اشاره به نقش نیروهای زمینی، دریایی ، هوایی و پدافند ارتش در دفاع و حفاظت از مرزهای کشور گفت: اقتدار، صلابت و درایت ارتش منحصر به مرزها نیست بلکه ارتش  امروز در اب های بین المللی شناورهای ایرانی و حتی خارجی را از دزدان دریایی محافظت می کند و نیروهای دریایی کشورهای دیگر سر تعظیم برای نیروی دریایی ما فرود می اورند.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: تکاوران نیروی دریایی ، همراه با نیروهای زمینی و هوایی ارتش به نیروهای مقاومت در سوریه کمک می کردند؛ ضمن اینکه در زمان بحران هایی همچون سیل و زلزله از جمله زلزله کرمانشاه در  مردم یاری  نقش افرینی می کنند و اگر ارتش در زلزله یاد شده نبود، تعداد تلفات بیش از این می شد.
وی اظهار کرد: بدلیل وجود نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش،  اخلاص و ایمان در دل دریادلان ارتش نفوذ کرده و ارتش و مرکز تخصص های دریایی رشت در بر پایی نماز جماعت حرف اول را می زنند.
حسن زاده کسب رتبه اول تا سوم نیروهای مسلح را در بین کشورهای مسلمان و  کسب رتبه های اول و دوم  را در زمینه حفظ قران از سوی همسران و فرزندان مرکز باقرالعلوم رشت   را از جمله دستاورهای وجود عقیدتی و سیاسی در ارتش دانست.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha