قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۶۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه سرپل ذهاب:

توطئه دشمن برای ایجاد خلل در تجمع عظیم اربعین حسینی خنثی شد

استان ها کرمانشاهقصرشیرین امام جمعه سرپل ذهاب گفت: توطئه دشمنان اسلام برای ایجاد خلل در برگزاری راهپیمایی و تجمع عظیم اربعین حسینی در عراق بابصیرت و هوشیاری مردم و حضور به موقع مرجعیت…

توطئه دشمن برای ایجاد خلل در تجمع عظیم اربعین حسینی خنثی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته سرپل ذهاب افزود: زائران اباعبدالله الحسین(ع) از مقام وارزش بالایی نزد پروردگار برخوردار هستند و خدمت به آن ها نیز ارزشمند خواهد بود.
وی بااشاره به حدیثی از امام صادق (ع) اظهار داشت: هرکس که امام حسین (ع ) را زیارت کند گناهانش بخشیده شده و آتش جهنم را به چشم نخواهد دید.
امام جمعه سرپل ذهاب بابیان اینکه خدمت به زوار اباعبدالله (ع) نیز از فضیلت و ارزش بسیاری برخوردار است، ادامه داد: شهرستان سرپل ذهاب پس از مدت ها انتظار بار دیگر توفیق میزبانی و خدمت به زوار اباعبدالله الحسین را پیداکرده است از این رو مردم از هر راهی که می توانند به زواری که نزد خداوند ارزش و مقام والایی دارند، خدمت کنند.
فاطمی نسب اظهارداشت: مردم ولایتمدار و محب اهل بیت سرپل ذهاب (ع) شهرستان منازل خود را در اختیار زوار قرار دهند که به طور قطع به برکت قدوم زوار امام حسین (ع) منازل مردم آباد خواهد شد.
وی افزود: مسئولان استانی به زیرساخت های اسکان زائران در سرپل ذهاب توجه کرده و زیرساختها را برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به زائران تجهیز کنند.
خطیب جمعه سرپل ذهاب اظهارداشت: دشمنان اسلام و مسلمانان در تلاش هستند که بزرگترین تجمع مردمی و راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی را سانسور کنند ولی به لطف خداوند و بابصیرت و هوشیاری مردم و مسئولان به هدف شوم خود نخواهند رسید.
خطیب جمعه شهرستان ادامه داد: دشمنان اسلام چشم دیدن این تجمع بزرگ مردمی را ندارند و با خرج دلارهای بسیار درصدد ایجاد تنش و آشوب های خیابانی برای ایجاد ناامنی در عراق بودند تا از برگزاری باشکوه این مراسم جلوگیری کنند.
فاطمی نسب گفت: بصیرت و هوشیاری مردم باعث عدم استقبال گروه های مردمی و احزاب مختلف عراق از این اعتراض ها شد ضمن اینکه حضور به موقع مرجعیت دینی از مهمترین عوامل ناکامی دشمن در شعله ورتر ساختن این فتنه بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات زلزله زدکان شهرستان اشاره کرد وگفت: بازپرداخت تسهیلات امهال شده مردم پس از گذشت ۲ سال از زلزله سال ۱۳۹۶ باتوجه به عدم اتمام بازسازی مناطق زلزله زده، دشواریهای ساخت وساز واحدهای مسکونی و تورم و گرانی موجود در بازار از مهم ترین و بزرگترین مشکلات زلزله زدگان است که امید است باتلاش مسئولان استانی و توجه مسئولان کشوری یکسال دیگر به مدت امهال تسهیلات قبل از زلزله مردم اضافه شود تا مردم بتوانند با آرامش خاطر واحدهای مسکونی تخریبی خودرا بازسازی کنند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۸۰۶۶/۷۳۹۹

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha