قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۶۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

تنها راه نجات جامعه اسلامی، تقوا است

استان ها هرمزگانبندرعباس نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید بر ترویج هر چه بیشتر ارزش های دینی و اسلامی در جامعه، گفت: تنها راه نجات جامعه اسلامی از همه بلاها،…

تنها راه نجات جامعه اسلامی، تقوا است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس یکی از مهمترین مسوولیت ها در شرایط امروز جامعه را امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: باید برای احیا و ترویج این فریضه الهی در جامعه تلاش شود.

مصرف مشروب الکلی مادر همه جرم ها است

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تحقیقات انجام شده در کشورهای غربی در خصوص تاثیر مشروبات الکلی در وقوع جرم، گفت: مصرف مشروب الکلی مادر همه جرم ها است.

حجت الاسلام عبادی زاده ضمن تاکید بر توجه بیشتر مردم به سلامت جسم و روح، ابراز داشت:طبق تحقیقات به عمل آمده در یکی از تیمارستان های غرب، مشخص شده که ۸۵ درصد بیماران روانی، بیماران الکلی هستند.

 پیشگیری مورد توجه ویژه مسوولان باشد

وی با اشاره به نقش مهم برنامه ریزی و تدوین برنامه های پیشگیرانه به منظور کاهش هر چه بیشتر خسارتها در صورت وقوع بلایای طبیعی، اظهار داشت: مسوولان در تمام بخش ها در نظر داشته باشند، که پیشگیری موضوع بسیار مهمی است و باید همواره به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به خسارت های وارده شده در سیل شیراز، گفت: طبق بررسی ها، این سیل در نتیجه محصور کردن فضای اطراف رودخانه اتفاق افتاده که نشان دهنده یک کار غیرعلمی و غیراصولی است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود روز جهانی استاندارد را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: استاندارد یکی از مهمترین مسایل جهت حضور در بازارهای بین المللی است و تولیدکنندگان داخلی باید این موضوع را همواره مد نظر داشته باشند و کالای باکیفیت و استاندارد تولید کنند.

آینده نظام وانقلاب در دست جوانان است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش مهم جوانان در جهت تحقق اهداف این بیانیه، گفت: آینده نظام و انقلاب در دست جوانان است و نسل جوان باید با تلاشی جهادی، ابتکار و خلاقیت زمینه های پیشرفت هر چه بیشتر کشور را فراهم کند.

حجت الاسلام عبادی زاده تصریح کرد: جوانان نگاه و روحیه انقلابی خود را حفظ کنند چراکه آینده کشور وابسته به نگاه انقلابی جوانان است.

حماسه اربعین، حماسه ای بزرگ و بی نظیر است

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به حضور چشمگیر مردم برای شرکت در زیارت اربعین، گفت: حماسه اربعین، حماسها ی بزرگ و بی نظیر است و از همین رو دشمن سعی در خدشه وارد کردن به آن دارد که همچون گذشته با شکست مواجه می شود.

وی تصریح کرد: اجتماع بزرگ اربعین یکی از بزرگ ترین اجتماعات جهان است و خالق آن مؤمنان،  دلدادگان و چشم انتظاران امام زمان (عج) هستند.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: امسال با وجود همه اغتشاش ها و تلاش های دشمن برای ایجاد ناامنی در عراق که با هدف تاثیر بر حماسه بزرگ اربعین انجام شد، شمار بیشتری در این حماسه بزرگ شرکت می کنند.

ترکیه باید از سرنوشت عربستان عبرت بگیرد

حجت الاسلام عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس ضمن انتقاد از حمله اخیر ترکیه به سوریه، گفت: ترکیه مرتکب اشتباه شده و باید از سرنوشت حمله عربستان به یمن عبرت بگیرد و با مذاکره و گفت و گوی منطقی مشکلات را حل کند.

۷۱۹۸/۲۰۹۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha