پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۶۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائران به میدان بیاورد

امام جمعه اهواز گفت: دولت تمام توانمندی هایش را در جهت خدمت به زائران به میدان بیاورد، از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی نیز درخواست به میدان آوردن تمام ظرفیت ها را دارم.

دولت تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائران به میدان بیاورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اهواز، حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به اشوب های اخیر در کشور عراق اظهار کرد: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا در آشوب های اخیر اهدافی را دنبال می کند که مهم ترین هدف نظام سلطه، ساقط کردن نظام سیاسی در عراق است.

امام جمعه اهواز در تشریح اهداف نظام سلطه عنوان کرد: آمریکایی ها نمی خواهند عراق به طور مستقل و به عنوان میانجی بین طیف های مختلف در منطقه عمل کند؛ همچنین به دنبال این حملاتی که در مقر حشدالشعبی اتفاق افتاد دولت عراق، اسرائیل را مسوول مستقیم آن معرفی کرد که این برای آمریکایی ها ناخوشایند است.

موسوی فرد خظاب به دولت بیان کرد: دولت تمام توانمندی هایش را در جهت خدمت به زائران به میدان بیاورد، از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی نیز درخواست به میدان آوردن تمام ظرفیت ها را دارم.

وی افزود: امسال چندین برابر جمعیت از مرزهای ایران به سمت عتبات عالیات بسیج شدند به همین دلیل دولت جمهوری اسلامی تمام توانمندی خود را به میدان بیاورد چرا که زائران ما در مرزها و به خصوص چذابه و شلمچه برای جابه جایی با مشکل مواجه هستند.

امام جمعه اهواز گفت: هر چند استفاده از ظرفیت شهرداری های سراسر کشور به صورت بخشی آغاز شده است اما اگر خواستار رفع این مشکل هستیم باید به صورت کامل اتفاق بیفتد.

وی خطاب به مردم افزود: بیایید فرض کنیم تمام مواکب در کشور عراق جمع شوند یا اینکه ماشین و اتوبوسی نباشد این ما هستیم که باید شرایط را برای این مسیر و تحمل سختی ها مهیا کنیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha