قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۵۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اژه ای: فساد در برخی دستگاه ها وجود دارد

محسنی اژه ای گفت: نباید در جامعه به گونه ای القاء شود که فساد در برخی از دستگاه ها سیستماتیک است.

اژه ای: فساد در برخی دستگاه ها وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه شورای عالی استان ها ضمن گرامیداشت اربعین حسینی گفت: خدا را بابت همه نعمت هایش شاکر هستم که زیر چتر ولایت فقیه تنفس می کنیم، امیدوارم با عنایت پرودگار پاسدار خون های ناحق ریخته شده باشیم.

وی با بیان اینکه آنچه از صدر اسلام تا امروز به دست ما رسیده همه خون های ریخته شده در زمان غیبت است، افزود: امروز باید فرصت را مغتنم شماریم و به مردم خدمت کنیم.

معاون اول قوه قضاییه گفت: در مکتب اسلام بر رعایت حقوق مردم و تکیه بر توانایی های آن ها بسیار تأکید شده است. ببینید در اسلام چه میزان حق الناس مهم است و بدانید چقدر اسلام بر اجتماعات توجه دارد، زیرا قوانین موجود در اجتماعات در کار های انفرادی وجود ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای تصریح کرد: مشاهده کنید که در قانون اساسی چقدر بر مشارکت مردم در عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تأکید شده است.

وی افزود: اقتصاد ما بر پایه تعاونی ها و مردم است؛ دیگر مشارکت مردم در سیاست قابل ذکر نیست.

معاون اول قوه قضاییه گفت: هرجا بر مردم تکیه کردیم و آن ها را در کار ها شرکت دادیم، مشکلات پیش نیامد و هرجا مردم نبودند ما مشکلات بسیار داشتیم، لذا باید بدانید کار های مردمی کم هزینه است.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای تصریح کرد: نباید در جامعه به گونه ای القاء شود که فساد در برخی از دستگاه ها سیستماتیک است.

وی افزود: جنگ تحمیلی چگونه اداره شد؟ با حمایت های مردم اداره شد و به واسطه آن ها ۸ سال دفاع کردیم و استقلال خود را حفظ کردیم.

معاون اول قوه قضاییه گفت: در بسیاری از امورات دیگر هم همین طور است، یعنی هر کاری که به کمک مردم انجام شد، کم هزینه جلو رفت و هر جا خودمان خواستیم کاری را انجام دهیم پر هزینه شد.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با بیان اینکه در قانون اساسی به اجرای عدالت به صورت گسترده اشاره شده است، تصریح کرد: در مجموع وقتی به حضور مردم در تمام عرصه ها نگاه می کنیم متوجه می شویم که چقدر حضورشان برجسته است و این افتخار جمهوری اسلامی ایران است.

در حال تکمیل...

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha