قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۴۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای بسته طرح مشاغل خانگی نیازمند تعامل بانک ها و دستگاه های اجرایی است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: اجرائی کردن بسته طرح مشاغل خانگی نیازمند همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاه ها ی اجرایی و بانک ها ی عامل بوده و سخت گیری های بی مورد بانک های عامل و پایین بودن سقف وام سبب کمتر اجرایی شدن مشاغل خانگی شده است.

اجرای بسته طرح مشاغل خانگی نیازمند تعامل بانک ها و دستگاه های اجرایی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا نقی زاده امروز در ارومیه در خصوص اجرائی کردن طرح مشاغل خانگی اظهار کرد: اجرائی کردن بسته طرح مشاغل خانگی نیازمند همکاری و تعامل هر چه بیشتر دستگاه ها ی اجرایی و بانک ها ی عامل بوده و سخت گیری های بی مورد بانک های عامل و پایین بودن سقف وام با عنایت به گران بودن دستگاه های مربوط به طرح ها موجبات کمتر اجرایی شدن مشاغل خانگی شده است.

وی افزود: با توجه به این که اعتبار تسهیلات طرح مشاغل خانگی در اواخر 6ماهه نخست امسال ابلاغ شده ، تاکنون مبلغی پرداخت نشده است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی تصریح کرد: شعب بانک های رفاه و توسعه تعاون در حال تشکیل و تکمیل پرونده متقاضیان برای پرداخت تسهیلات ابلاغی هستند.

نقی زاده اضافه کرد: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سال 97 به تعداد دو هزار و 87 نفر با مبلغ 175 هزار و 685 میلیون ریال با اشتغال زایی برای 2 هزار و 284 نفر بوده است.

وی با اشاره به اینکه ارومیه با تعداد یک هزار و 42 مورد و مبلغ 109 هزار و 805 میلیون ریال با اشتغال زایی برای یک هزار و 68 نفر بیشترین آمار پرداختی تسهیلات را به خود اختصاص داده است گفت: شهرستان خوی با تعداد 65 مورد پرداختی به مبلغ 9 هزار و 400 میلیون ریال با اشتغال زایی برای 234 نفر،شهرستان مهاباد با تعداد 116 مورد پرداختی با مبلغ 6 هزار و 900 میلیون ریال با اشتغال زایی برای 131 نفر و شهرستان شاهین دژ با تعداد 102مورد پرداختی با مبلغ 6 هزار و 200 میلیون ریال با اشتغال زایی برای 102 نفر را شامل شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: بیشترین نوع فعالیت در طرح مشاغل خانگی خیاطی، قالی بافی پرورش قارچ و انواع بسته بندی ها بوده است.

انتهای پیام/61022/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha