قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۴۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معرفی برترین های اولین مسابقه طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران در کرج

مراسم اختتامیه وتقدیر از نفرات برتر اولین مسابقه طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه 17 مهرماه با حضورمدیرکل ورزش وجوانان استان البرز، دبیر هیئت فوتبال البرز، برخی از ملی پوشان اسبق فوتبال ایران و فعالان رسانه ای در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش وجوانان استان البرز برگزار شد.

معرفی برترین های اولین مسابقه طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران در کرج

مجتبی علی مردانی مدیر اجرایی این برنامه اظهار کرد: مسابقات طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران با اعلام فراخوان عمومی در سطح کشور از تیرماه سال جاری کلید خورد و با استقبال خوب جوانان روبرو شد.

وی افزود: در مجموع بیش از 100 طرح از شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه مسابقه ارسال شد وبا ارزیابی آثار 30 طرح به بخش داوری راه یافت.

علی مردانی با بیان اینکه شورای داوری متشکل از چهره های ملی پوش اسبق فوتبال ایران، فعالان رسانه و کارشناسان حوزه گرافیک آثار نهایی را داوری کردند گفت: درنهایت سه طرح برتر انتخاب و با اهدای جوایز نقدی و تندیس مسابقه مورد قدردانی واقع شدند.

وی به نفرات برتراین دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: محمد حسین لشگری از شهر فردیس به مقام اول رسید، سید مصطفی میرزایی از شهر مشهد در جایگاه دوم قرار گرفت و بهنام علی مردانی از شهر اهواز در جایگاه سوم جای گرفت.

مدیر اجرایی اولین مسابقه طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران با قدردانی از همه کسانی که در برگزاری این مسابقه همراهی کردند گفت: ظرفیت های خوبی در نزد جوانان برای ورود به حوزه هایی چون طراحی المان های ملی است و باید این توانمندی مورد توجه مسئولان امر قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: طرح های برتر با همکاری هیئت فوتبال استان البرز در قالب پیشنهاد و جهت بهره برداری های بعدی به فدراسیون فوتبال ارائه خواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز نیز در این مراسم با بیان اینکه دنیا به البسه تیم های ورزشی ما توجه می کند و آن را نمادی از هویت و فرهنگ ما جهت معرفی اش می دانند.

امیر غفرانی افزود: لباس تیم ملی باید شامل نمادهایی باشد که هم ملیت، جغرافیا و هم دین   وایرانی بودن ما را نشان دهد و خوشحالم که یک سازمان مردم نهاد در این حوزه وارد شده و ظرفیت واستعدادهای جوانان ایرانی را به منصه ظهور رسانده است.

دبیر هیئت فوتبال استان البرز نیز در مراسم اختتامیه مسابقه طراحی لباس تیم ملی با قدردانی از حرکت صورت گرفته گفت: هیئت فوتبال استان البرز پیگیری های لازم برای ارائه آثار برتر به فدراسیون فوتبال را خواهد داشت.

محسن عبدلی افزود: ظرفیت خوبی در برگزاری این مسابقه از استعداد جوانان ایرانی شاهد بودیم و می توان از این پتانسیل برای معرفی المان های فرهنگی کرج واستان البرز نیز بهره گرفت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha