قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۴۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده دامغان:

۱۷۰۰ نفر در معادن دامغان فعالیت دارند/ معادن ظرفیتی برای توسعه

دامغان - نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه یک هزار و ۷۰۰ نفر در بخش معادن شهرستان فعالیت دارند، گفت: توسعه بخش معدن می تواند به توسعه و رشد منطقه کمک کند.

۱۷۰۰ نفر در معادن دامغان فعالیت دارند/ معادن ظرفیتی برای توسعه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابوالفضل حسن بیگی شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح دفتر هماهنگی نظام مهندسی معدن دامغان ضمن بیان اینکه یک هزار و ۷۰۰ نفر در بخش معادن شهرستان فعالیت دارند، ابراز داشت: معدن و صنایع معدنی از بخش های پر اهمیت و ارزآور است که باید کوشید این بخش مهم و تاثیر گذار تقویت شود.

وی ضمن بیان اینکه معادن سهم مهمی در اقتصاد کشور دارند، افزود: معادن و مواد معدنی دامغان از تنوع زیادی برخوردار است و نباید از این بخش غافل شد.

عضو خانه ملت با اشاره به اینکه جنوب دامغان غنی ترین معادن را دارد، ابراز داشت: باید زمینه ایجاد زیرساخت های لازم برای معادن جنوب دامغان فراهم شود تا سرمایه گذار باانگیزه و رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری در این بخش ورود کند.

حسن بیگی در ادامه کرد: معادن می توانند عمر طولانی داشته باشند از این رو در برنامه ریزی و استراتژیک کشور نقش مهم دارند.

وی همچنین ضمن بیان اینکه با جوان گرایی در کشور می توان امید ایجاد کرد، افزود: نجات کشور در جوان گرایی است همانطور که در جنگ هشت ساله با حضور جوانان به پیروزی رسیدیم و امروز نیز اداره و مدیریت کشور باید به جوانان سپرده شود و این موضوع از تأکیدات رهبر معظم انقلاب است که باید در توسعه معادن به آن توجه کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha