قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۳۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کسب و کار خود را با تبلیغات از طریق اپلیکیشن ها ارتقا دهید

کسب و کار خود را با تبلیغات از طریق اپلیکیشن ها ارتقا دهید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، توسعه دهندگان اپلیکیشن ها در سراسر جهان با توجه به محدودیت ها، نوآوری های جدیدی را ارائه می دهند تا انتظارات بالای مصرف کنندگان را برآورده کنند. یک بازار رقابتی در سطح جهانی، یکی از مهمترین نکات برای توسعه دهندگان، ارائه اپلیکیشن ها و روش های بهتر برای ایجاد و رشد کسب و کار می باشد.

نوآوری های جدید گوگل در تبلیغات اپلیکیشن ها به شما این امکان را می دهد تا کاربران بیشتری جذب کنید و درآمد خود را با آخرین روش ها ارتقا دهید.

جذب کاربران از طریق روش های جدید تبلیغاتی

ارتباط با افراد مناسب در زمان مناسب برای ساختن یک پایگاه کاربری قدرتمند، مهم است. کمپین های تبلیغاتی اپلیکشین ها، روش های جدیدی برای جذب کاربران و استفاده از برنامه های ارتباطی در سراسر جهان مثل یوتیوب، فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام و... است. بیش از 3 میلیون سایت و اپلیکیشن های کاربردی ارتباطی در سراسر اینترنت وجود دارد که ارتباطات را برای ما آسان کرده اند. در اینجا روش های جدیدی وجود دارد که این اپلیکیشن ها و سایت ها می توانند در گسترش دسترسی جهانی به ما کمک کنند.

روش کشف کردن یا Discover (که قبلاً با عنوان Google feed شناخته می شد) به بیش از 800 میلیون کاربر فعال کمک می کند تا مطالب تازه و جالب مربوط به چیزهایی که برایشان مهم است را، به راحتی پیدا کنند مانند اخبار جهانی، ورزش، موسیقی و بازی های موبایل و... اکنون، می توانید از طریق کمپین های تبلیغاتی اپلیکیشن ها، به راحتی این مطالب مرتبط و دیدنی جذاب را پیدا کنید و کاربران بیشتری را جذب نمایید.

در حال حاضر این روش در ایالات متحده به طور خودکار کاربران را جذب می کند و کاربران این کشور می توانند تبلیغات شما را در این پلیکیشن ها، به راحتی مشاهده کنند.

در ماه های آینده، تبلیغات اپلیکیشن ها در Discover در کشور های مالزی، آفریقای جنوبی، هند، پاکستان، کانادا، برزیل، ژاپن و اندونزی نیز ارائه می شود. هدف ما این است که قبل از پایان سال جاری، تبلیغات در اپلیکیشن ها را در Discover به همه بازارهای موجود ارائه دهیم.
علاوه بر Discover، ما در دو سیستم عامل دیگر فرصت های جدید دستیابی را نیز ارائه می دهیم :

تبلیغات اپلیکیشن ها در قسمت جستجوی YouTube

تبلیغات اپلیکیشن های شما اکنون می تواند در قسمت برتر نتایج جستجوی یوتیوب، نمایش داده شود. تلفیق مخاطبان جهانی یوتیوب به شما کمک می کند تا تبلیغات مرتبط و مفید را به کاربران ارائه دهید.

تبلیغات ویدیویی در هنگام نگاه کردن به مطالب

گاهی در هنگام نمایش یک ویدیو در یوتیوب، تبلیغاتی در اول، آخر یا در وسط نمایش برای شما پخش می شود. این ویدیو ها از ماه های آینده قرار است در اپلیکیشن های تلفن همراه، سایت ها و... نیز نمایش داده شوند که با این روش می توانید به افراد بیشتری با تبلیغات خود، دسترسی پیدا کنید.

درآمد کسب کنید و تجربه کاربری بهتری ارائه دهید

جذب کاربران مهم می باشد اما توسعه دهندگان برای ایجاد مشاغل و کسب و کار، باید به فکر افزایش درآمد نیز باشند. با ادغام تبلیغات و سئو سایت، همچنین روند طبیعی رشد کسب و کار می توانید، یک جریان جدید برای کسب درآمد ایجاد کنید و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهید.

قالب جدید تبلیغات اپلیکیشن ها، به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات در گوگل  را به کاربران نشان دهید. آن ها وقتی منتظر هستند تا اپلیکیشن مورد نظرشان باز شود، می توانند تبلیغات شما را نیز مشاهده کنند. این قالب جدید تبلیغات به شما کمک می کند تا راه های جدیدی برای کسب درآمد را کشف کنید. این یک سبک جدید و کاربر پسند نیز می باشد.

علاوه بر تبلیغات از طریق اپلیکیشن ها، در اینجا دو روش دیگر وجود دارد که به شما در افزایش درآمد کمک می کند که عبارتنداز:

تقسیم بندی هوشمند یا Smart segmentation

این روش اکنون برای اپلیکیشن هایی ارائه شده که خدمات رایگانی به کاربران ارائه می دهند و کاربر مجبور است برای دریافت این خدمات تبلیغاتی را مشاهده کنند. این ویژگی که در اوایل سال جاری برای واحدهای تبلیغاتی interstitial ارائه شده بود. این تبلیغات برای کاربران نمایش داده می شود ولی قطعی نیست که بتوانید با این روش مشتری یا کاربری جذب کنید. این روش هزینه تبلیغات شما در بازاریابی اینترنتی را، افزایش می دهد.

 

AdMob Insights  :

Insights یک ویژگی جدید برای تبلیغات موبایل است. هنگامی که سیستم ما تغییرات غیر طبیعی در معیارهای کلیدی شما مانند CPM، برداشت و درآمد را تشخیص می دهد، به داشبورد AdMob شما هشدار می دهد. این بتا جدید به شما این امکان را می دهد، اگر تغییرات در اپلیکیشن شما روی کاربر تأثیر دارند، فوراً به شما اطلاع دهد.
وقتی AdMob عملکردی غیر عادی را اجرا می کند، به شما این امکان را می دهد تا در اپلیکیشن های خود تغییراتی ایجاد کنید و بهترین عملکردها را در اپلیکیشن ها دریافت نمایید.
این امر در زمان صرفه جویی می کند همچنین در ایجاد گزارش های سفارشی برای یافتن این ناهنجاری ها و از ضرر زیان ها به کسب و کار نیز جلوگیری می کند.

شرکت طراحی سایت پارسیان، با ارائه بهترین خدمات در زمینه  طراحی وب سایت اختصاصی، تبلیغات، بهنیه سازی وب سایت و... در خدمت شما عزیزان می باشد.

کسب و کار خود را با تبلیغات از طریق اپلیکیشن ها ارتقا دهید

 

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha