قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۸۳۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز طرح یک وعده غذای گرم در 24 مهدکودک گچساران

رئیس بهزیسی گچساران از آغاز طرح توزیع یک وعده غذای گرم در 24 مهدکودک شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

آغاز طرح یک وعده غذای گرم در 24 مهدکودک گچساران

ان کشاورز امروز با اشاره به آغاز فعالیت مجدد مهدهای کودک در این شهرستان اظهار کرد: شهرستان گچساران دارای 45 مهد کودک روستایی و شهری است.

رئیس بهزیستی گچساران بیان کرد: از مجموع این تعداد 23 مهد کودک روستایی و 22 مهد کودک شهری امسال به فعالیت خود می پردازند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان گچساران با اشاره به فعالیت مهدها در شهرستان گچساران گفت:  در این مهدها خدمات متنوع پیشگیرانه، حمایتی و غربالگری های مختلف نظیر شنوایی سنجی، بینایی سنجی، غربالگری اختلالات تکاملی و اضطراب پرداخته می شود.

کشاورز با بیان اینکه مهدکودک ها به صورت خصوصی و تحت پوشش اداره بهزیستی اداره می شوند، اذعان  کرد: مهد کودک های واقع در سطح شهر همگی در دو شیفت و مهد کودک های روستایی در یک شیفت کار به فعالیت خود می پردازند.

 وی از اجرای طرح  یک وعده غذای گرم در مهدکودک های این شهرستان اشاره کرد و افزود: امسال این طرح در 24 مهدکودک شهری و روستایی  اجرا می شود.

 رئیس بهزیستی گچساران  با بیان اینکه سال گذشته این طرح در 28 مهدکودک این شهرستان اجرا شد، عنوان کرد:  امسال در طرح  یک وعده غذای گرم در مهدکودک ها700 کودک  بهره مند می شوند.

کشاورز، مهدهای کودک تحت پوشش بهزیستی را جایگاهی برای بسط عدالت اجتماعی و برخورداری کودکان مناطق محروم، روستایی و حاشیه شهرها از خدمات رشد و تکامل دانست و ابراز کرد: سازمان بهزیستی برای کمک به حضور کودکان افراد نیازمند در مهد کودک ها، به سه دهک پایین درآمدی کمک هزینه و همچنین در روستاها برای کودکان غذای گرم در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام/82031

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha