قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۲۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارشناسان صهیونیست: حمله به غزه، آینده ای خونین را برای اسرائیل رقم می زند

جهان آسیای غربیتهران – – کارشناسان نظامی صهیونیست نسبت به پیامدهای هرگونه حمله نظامی به نوار غزه هشدار دادند.

کارشناسان صهیونیست: حمله به غزه، آینده ای خونین را برای اسرائیل رقم می زند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری فلسطینی "سما" فرمانده گردان جنوبی تیپ غزه در ارتش رژیم صهیونیستی گفت: تمام تلاش ها بر جلوگیری از هرگونه درگیری بزرگ با غزه متمرکز است.

ژنرال لیرون باتیتو در گفت و گو با پایگاه خبری "ویللا" افزود: این گردان مهم ترین ابزار فرماندهی منطقه جنوبی ارتش اسرائیل است زیرا با منطقه روبرو است که ممکن است در هر لحظه آتش بگیرد.

وی اضافه کرد: با شبکه گسترده ای از تونل های ده ها متری در زیر زمین و تلاش های پایان ناپذیر حماس برای دستیابی به تجهیزات نظامی قاچاق شده از لیبی از طریق صحرای سینا روبرو هستیم.

باتیتو گفت: از زمان عقب نشینی اسرائیل از غزه در سال ۲۰۰۵، خطرات امنیتی افزایش یافته است بویژه اینکه ممکن است ده ها رزمنده فلسطینی ناگهان از یکی از تونل ها خارج شوند و سربازان را بربایند.

وی بیان کرد: با وجود چنین خطراتی، اعضای گردان جنوبی باید اعصابی آهنین داشته باشند.

"ایتان کلینسکی" نویسنده اسرائیلی نیز نوشت: علی رغم اینکه شهرک نشین های اطراف غزه حق دارند در امنیت زندگی کنند، کسانی که خواستار حمله به غزه هستند، ارتش و نظامیان را وارد یک قمار می کنند.

وی در مقاله ای در پایگاه "نیوز ون" افزود: کسانی که برای جنگ با غزه هیجان دارند باید از تاریخ درس بگیرند.

کلینسکی اضافه کرد: آن ها نباید این موضوع را باور کنند که جنگ با غزه اجتناب ناپذیر است و فقط با حمله به غزه می توان امنیت اسرائیل را تامین کرد.

وی گفت: سیاستمداران جنگ طلب در حکومت و میان مخالفان طرفدارانی دارند ولی آن ها باید هزینه هایی که اسرائیل در جنگ های گذشته متحمل شده را به یاد آورند.

کلینسکی افزود: اینکه شهرک نشین های اطراف نوار غزه حق دارند در امنیت زندگی کنند نباید ما را اسیر فرضیه نجات بخش بودن جنگ با غزه کند زیرا هرگونه حل و فصل نظامی، آینده ای خونین و نتایج ویرانگری را نصیب اسرائیل خواهد کرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha