قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۲۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

الهامی: داوران تهرانی برای بازی های تیم های تهرانی نگذارند/خطیبی قصد درگیری با داور را نداشتالهامی: داوران تهرانی برای بازی های تیم های تهرانی نگذارند/خطیبی قصد درگیری با داور را نداشت

مربی تیم ماشین سازی گفت: مشکل ما از جایی شروع شد که رسول خطیبی توسط داور اخراج شد، خطیبی به داور بازی می گفت که خطایی انجام نشده است.

الهامی: داوران تهرانی برای بازی های تیم های تهرانی نگذارند/خطیبی قصد درگیری با داور را نداشتالهامی: داوران تهرانی برای بازی های تیم های تهرانی نگذارند/خطیبی قصد درگیری با داور را نداشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  از تبریز، ساکت الهامی مربی تیم ماشین سازی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: همان طور که دیدید بازی پرفشاری از سوی هر دو تیم انجام شد. هر دو تیم می دانستند دنبال چه اهدافی هستند. از هواداران مان تقدیر می کنم که ما را تنها نگذاشتند.

وی ادامه داد: بازی شرایط خوبی داشت و از سوی هر دو تیم یک بازی تاکتیکی را تماشا می کردیم هر چند که پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس روند بازی را عوض کرد و تیم ما را به هم ریخت چرا که ما تیم جوانی داریم که خیلی از آنها برای اولین بار مقابل پرسپولیس بازی می کردند. البته جا دارد از کمیته داوران تشکر کنم اما همانطور که داور اصفهانی را برای بازی تیم های اصفهانی نمی گذارند و همانطور که داوران تبریزی را برای بازی تیم های تبریزی نمی گذارند ما انتظار داریم داوران تهرانی را هم برای تیم های تهرانی نگذارند. داور و یکی از کمک داوران تهرانی بودند.

الهامی خاطرنشان کرد: در صحنه پنالتی اگر خطایی گرفته شد باید کارت زرد می داد که دیدیدم این اتفاق رخ نداد اما مشکل ما از جایی شروع شد که رسول خطیبی توسط داور اخراج شد. خطیبی به داور بازی می گفت که خطایی انجام نشده و حتی ناظر بازی که پایین آمد گفت با داور صحبت می کنم اما او نتوانست با داور صحبت کند. در آن صحنه خطیبی اصلاً با داور کاری نداشت و می خواست با او درباره پنالتی صحبت کند اما بازیکنان جوان تیم ما او را گرفتند و این صحنه به چشم می آمد که خطیبی قصد درگیری با داور داشته و جلوه بدی به وجود آمد. خطیبی هیچ لفظ بدی برای داور به کار نبرد اما متأسفانه او را اخراج کردند. ما از کمیته داوران انتظار داریم که شرایط بهتری فراهم شود تا تیم هایی مثل ما ضرر نکنند.

مربی تیم ماشین سازی تصریح کرد: با  اینکه تیم جوانی داریم اما امروز بازیکنان ما بیشتر از 100 دقیقه مقابل پرسپولیس بازی کردند و به همه آنها خسته نباشید می گویم. امیدوارم که بتوانیم روند خوب خودمان را ادامه دهیم اما نمی دانم حالا با اخراج رسول خطیبی در بازی های بعدی او را خواهیم داشت یا نه. هر چند که اخراج خطیبی در آن شرایط نمای خوبی نداشت.

انتهای پیام/60017/40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha