قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده پلیس فرودگاه اصفهان:

زائران اربعین کپی مدارک و کارت اعتباری خود را همراه داشته باشند

اصفهان- فرمانده پلیس فرودگاه اصفهان با بیان اینکه خروج از کشور تنها با گذرنامه معتبر امکان پذیر است، گفت: زائران اربعین کپی مدارک و کارت اعتباری خود را همراه داشته باشند.

زائران اربعین کپی مدارک و کارت اعتباری خود را همراه داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ ذبیح الله دلاور ، با اشاره به اینکه یکی از افتخارات پلیس فرودگاه خدمت به زائران اربعین حسینی است، اظهار داشت: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده، تعاملات و برگزاری جلسات با دستگاه های ذی ربط اعزام زائران اربعین به بهترین شکل برگزار شود و پلیس فرودگاه با تمام ظرفیت برای برقراری نظم و امنیت در فرودگاه و خدمت رسانی به زوار اقدام خواهد کرد.

وی افزود: انتظار می رود با توجه به شروع ثبت نام زائران اربعین حسینی در سامانه «سماح» توجه به توصیه های پلیس فرودگاه در نظر گرفته شود.

کپی مدارک و کارت اعتباری همراه زائران اربعین باشد

فرمانده پلیس فرودگاه اصفهان با بیان اینکه زائران اربعین حسینی با ثبت نام در سامانه «سماح» و گذرنامه معتبر به مقصد عتبات عالیات اعزام می شوند، ابراز داشت: توصیه می شود  مدارک جهت جلوگیری از گم شدن در کیف های مخصوص نگهداری شود و کپی مدارک و شماره تماس و کپی گذرنامه نیز همراه زائران باشد.

وی با اشاره به تهیه بلیت از آژانس های هواپیمایی معتبر ادامه داد: پرداخت عوارض خروج از کشور در فرودگاه توسط کارت اعتباری معتبر انجام می شود؛ بنابراین زائران با خود کارت اعتباری داشته باشند و رمز آن را دراختیار افراد ناشناس قرار ندهند.

سرهنگ دلاور با تاکید بر آینکه لامز است از قرار دادن بار همراه نزد افراد ناشناس خودداری شود، تصریح کرد: به علت احتمال جاسازی مواد مخدر و اشیای ممنوعه و سرقت از تحویل بار نزد افراد ناشناس خودداری شود.

حمل مواد مخدر، قرص های روان گردان و داروهایی گیاهی ممنوع است

وی افزود: حمل قرص های روان گردان، مواد مخدر به هر میزان تشکیل پرونده قضایی را در پی خواهد داشت؛ حمل گیاهان دارویی به علت عدم آشنایی و مقررات در کشور عراق دردسرساز خواهد شد و زائران اربعین باید از حمل آنها خودداری کنند.

افزایش پرواز توسط چهار خط هواپیمایی

فرمانده پلیس فرودگاه اصفهان با اشاره به چهار پرواز به عتبات عالیات گفت: پروازهای العراقیه، ماهان، تابان و قشم ایر در دو هفته انتهایی به روز اربعین تعداد سفرهای خود را از ۷ پرواز به ۲۵ پرواز افزایش خواهند داد.

وی بیان داشت: پرواز العراقیه به سمت بغداد است و بقیه پروازها به مقصد نجف اشرف خواهد بود.

دلاور با اشاره به اینکه پیش بینی می شود امسال با افزایش زائران اربعین حسینی مواجه باشیم، تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی در سال گذشته در طول یک ماه ۲۱ هزار نفر راهی عتبات عالیات شدند و پیش بینی می شود امسال سفرهای هوایی زائران اربعین افزایش یابد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha