قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره شعر آیینی استان سمنان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان در این شهرستان خبر داد.

برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره شعر آیینی استان سمنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نعمت الله قنبری نیکدل در گرمسار اظهار کرد: آئین اختتامیه نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان با شرکت ۸۵ نفر و در قالب بیش از ۲۵۰ اثر به میزبانی شهرستان گرمسار برگزار شد.

وی افزود: در سال های گذشته جشنواره هایی با موضوعات دینی؛ مذهبی و ... همچون شعر انتظار؛ در سطح استان برگزار شده بود؛ ولی امسال با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تصمیم گرفته شد تا جشنواره ای با گسترش موضوعات دینی؛ مذهبی و مناسبتی برگزار گردد که بحمدالله با استقبال بسیار خوبی همراه بود.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان یادآور شد: شناسایی ظرفیت ها؛ ارتقای انگیزه تولید؛ جریان سازی ادبی با رویکردهای ارزشی و متعهدانه و ارتقاء سطح کمّی و کیفی تولیدات ادبی استان؛ ازجمله مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: شکل گیری جریان ها؛ ساختارها و فضاهای جدید در سطح استان می تواند به عنوان اهداف بلندمدت جشنواره به شمار می رود.

وی تصریح کرد: تعداد آثار ارسالی به جشنواره با توجه به سوابق جشنواره های گذشته در سطح استان قابل قبول و چشمگیر بوده است و امیدواریم برگزاری این جشنواره گامی در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شعر و ادبیات استان و نیز توسعه ژرف اندیشی و اصالت گرایی و توجه هنرمندانه و عمیق به حوزه دین و آئین و شعر آئینی باشد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha