قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور مطرح کرد:

انسجام مجموعه قضایی و نیروهای نظامی/تکیه بر توان ملی عامل اقتدار

اردبیل - معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: بین مجموعه های قضائی و نیروهای نظامی کشور تعامل و انسجام مناسبی برای عمل به وظایف محوله وجود دارد.

انسجام مجموعه قضایی و نیروهای نظامی/تکیه بر توان ملی عامل اقتدار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود صفری عصر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه دادستان های انتظامی استان اردبیل عنوان کرد: یکی از مهمترین مؤلفه های لازم برای رسیدگی سریع به پرونده های قضائی برخورداری از انسجام و همکاری مناسب بین نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه قضا بوده و خوشبختانه این مهم به شکل مناسبی در کشور تحقق پیدا کرده است.

به گفته وی به هر اندازه رسیدگی سریع و مناسبی در پرونده ها انجام شده و اجرای درست احکام را شاهد شویم رضایتمندی عمومی نیز حاصل خواهد شد.

معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور یادآور شد: برخورداری از اخلاق نیکو، عدالت محوری، صبوری و رعایت قوانین از جمله مهمترین رسالت مجموعه های قضائی و انتظامی در مواجهه با آحاد مردم است.

صفری در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: شعارهای انقلاب زمان مصرف خاصی نداشته و عمل به آن تضمین کننده استقلال و عزت کشور خواهد بود.

به گفته وی اقتدار نیروهای مسلح کشورمان در سایه تکیه به توان نیروهای داخلی و برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص بومی محقق شده تا انقلاب اسلامی به عنوان پناهگاه کشورهای مظلوم جهان شناخته شود.

معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور یادآور شد: از جمله دلایل مهم عداوت دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی استقلال و توانمندی نیروهای مسلح کشور است چرا که این اقتدار به مذاق دشمنان خوش نمی آید.

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه دادستان های انتظامی استان اردبیل، از تلاش های فرشید ابراهیم زاده قدردانی شده و جعفر خوشه چین به عنوان دادستان جدید انتظامی اردبیل منصوب شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha