قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه کرمانشاه:

نیروی انتظامی سهم مهمی در اقتدار کشور دارد

استان ها کرمانشاهکرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تقدیر از تلاش ها و زحمات نیروی انتظامی گفت: ناجا سهم مهم و بزرگی در اقتدار جمهوری اسلامی در مجامع جهانی…

نیروی انتظامی سهم مهمی در اقتدار کشور دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله «مصطفی علما» روز دوشنبه در دیدار با فرمانده و کارکنان پلیس کرمانشاه که در حسینیه محمدرسول الله (ص) ستاد انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی امروز یکی از قدرت های بزرگ منطقه و جهان است.

وی افزود: ایران اسلامی به برکت انقلاب به یکی از قدرت های بزرگ دنیا تبدیل شده و همه دشمنان و بدخواهانش نیز به این اقتدار ایمان آورده و بارها نیز به آن اذعان کرده اند.

آیت الله علما با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه جمهوری اسلامی ام القرا است، تاکید کرد: بدون شک نیروی انتظامی در این اقتدار و صلابت نقش بسیار مهمی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان یادآور شد: تلاش های مجاهدانه و خستگی ناپذیر پلیس در عرصه های مختلف، از آنان چهره ای محبوب ساخته و همه مردم ماموران انتظامی را از خود و حافظ جان و مال و امنیت خود می دانند.

وی گفت: این موفقیت پلیس به کام دشمنان خوش نمی آید، از این رو همیشه تلاش هایی را نیز برای تخریب چهره و وجهه پلیس در دستور کار قرار داده اند که البته همواره نیز با ناکامی روبرو شده اند.

آیت الله علما تصریح کرد: مردمی بودن پلیس و تلاش های بی وقفه ماموران برای ارتقاء امنیت جامعه باعث افزایش محبوبیت نیروی انتظامی در میان جامعه شده است.

امام جمعه کرمانشاه در عین حال خدمات صادقانه پلیس و در خدمت مردم بودن را دارای اجر و ثوابی بسیار بالا دانست و گفت: این مجاهدت ها از دیدگاه پروردگار متعال مخفی نمانده و حتما اجر و پاداش آن را دریافت می کنند.

وی همچنین، اخلاق مداری و داشتن منش و اخلاق اسلامی را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: کارکنان پلیس به این سجایا مزین هستند هرچند همه باید تلاش کنیم تا این خصوصیت را در خود تقویت و بیش از گذشته برای رضایت خلق خدا قدم برداریم.

آیت الله علما در پایان با ابراز رضایت از تلاش ها و اقدامات انتظامی استان کرمانشاه، از تلاش های شبانه روزی فرمانده، مدیران و همه کارکنان پلیس استان قدردانی کرد.

در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام«سیدابراهیم حسینی» رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان نیز مباحثی را مطرح و از تلاش پلیس برای رسیدن به تراز انقلاب اسلامی مدنظر رهبر معظم انقلاب سخن گفت.

۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha