قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

زنان کشور ما در انقلاب و دفاع مقدس عاشورایی عمل کردند

یاسوج- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنان کشور ما در انقلاب و دفاع مقدس با تاسی از حضرت زینب(ع) عاشورایی عمل کردند.

زنان کشور ما در انقلاب و دفاع مقدس عاشورایی عمل کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احد جمالی بعدازظهر دوشنبه در همایش زنان و دفاع مقدس افزود: در هشت سال دفاع مقدس، مادران و زنان کشورمان، عزیزانشان را برای دفاع از خاک میهن شجاعانه به جبهه ها فرستادند.

وی بیان داشت: نقش زنان در دفاع مقدس ارزشمند بود و اگر همراهی زنان نبود، اگر پرورش فرزند صالح توسط این زنان نبود، آن هم فرزندانی که امام را همراهی کردند، امروز شاهد نظامی به نام نظام جمهوری اسلامی نبودیم.

جمالی تصریح کرد: مادران این آب و خاک، در جبهه ها جنگیدند، فرزندان و عزیزانشان را برای دفاع از خاک وطن به جبهه فرستادند و زمانی که خبر شهادتشان را شنیدند، زینب گونه صبوری کردند.

وی افزود: جنس انقلاب ما و دفاع مقدس ما از جنس قیام عاشورا بود و اگر همراهی این مادران و خواهران نبود، سرنوشت ما سرنوشت دیگری بود.

جمالی تصریح کرد: زنان ایران اسلامی نیز با اقتدا به حضرت فاطمه(س) و حضرت زینب(س) در سخت ترین شرایط، در جبهه ها حضور داشتند و تا پای جان برای دفاع از میهن قدم برداشتند.  

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha