قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) پیمانکار اولین پتروپالایشگاه ملی کشور

پالایشگاه نفت آناهیتای کرمانشاه به عنوان اولین پتروپالایشگاه کشور با پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اجرا می شود.

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) پیمانکار اولین پتروپالایشگاه ملی کشور

  به نقل از سپاه نیوز، با عزم دولت و منابع مالی صندوق توسعه ملی، اجرای پتروپالایشگاه ۱۵۰ هزار بشکه ای آناهیتا با هدف جلوگیری از خام فروشی نفت، با توان مهندسی و ساخت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به زودی آغاز می شود.

به منظور کمک به مجموعه سهامداری این پالایشگاه که بخش خصوص و مردم هستند بخشی از منابع ارزی ساخت آن از طریق صندوق توسعه ملی تأمین خواهد شد و برای تأمین تکنولوژی فوق پیشرفته و تأمین قطعات و ساخت آن طیفی از سازندگان و تامین کنندگان ایرانی با محوریت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) این پالایشگاه را خواهند ساخت.

پتروپالایشگاه آناهیتا به عنوان یک ابرپروژه ملی، در منطقه ای به وسعت 570 هکتار در کیلومتر 15 جاده کرمانشاه- همدان واقع شده است و علاوه بر اینکه می تواند به یکی از قطب های تولید و صادرات فرآورده های با کیفیت مطلوب نفتی منطقه غرب کشور تبدیل شود و سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جذب کند، قادر به ایجاد اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم در یکی از بیکارترین استان های کشور خواهد بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha