قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نیویورک تایمز: با قتل محافظ شاه ، ریاض منابع اطلاعاتی منطقه ای را به کمک طلبید

نیویورک تایمز به نقل از منابع گزارش داد، حول و حوش زمان قتل محافظ شخصی ملک سلمان مقام های سعودی در تماس با منابع اطلاعاتی منطقه ای خواستار گردآوری و تحلیل اطلاعات درباره شماری از شهروندان سعودی شده بودند.

نیویورک تایمز: با قتل محافظ شاه ، ریاض منابع اطلاعاتی منطقه ای را به کمک طلبید

براساس گزارش روز یکشنبه خبرگزاری دولتی عربستان، «عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی دو تن از پادشاهان سعودی پس از نزاع با یکی از دوستانش به ضرب گلوله کشته شد اما جزئیاتی از چرایی کشته شدن این فرد منتشر نشده است. او محافظ عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه پیشین و سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه کنونی عربستان بوده است.

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت، هنوز انگیزه این تیراندازی مرگبار مشخص نشده است اما یک منبع مطلع می گوید، حول و حوش زمان وقوع این قتل در شنبه شب، مقام های سعودی با منابع اطلاعاتی منطقه ای تماس گرفتند تا خواستار کمک فوری برای گردآوری و تحلیل اطلاعات درباره شماری از شهروندان سعودی شوند.

به گفته این منبع مطلع که خواست نامش فاش نشود، دستور پیگیری ها از سوی ملک سلمان و محمد بن سلمان پسر و ولیعهد قدرتمندش صادر شده بود.

مشخص نیست که سعودی ها به دنبال اطلاعات درباره چه کسانی بودند و آیا آن تلاش به قتل محافظ شخصی ملک سلمان ارتباطی داشته است یا خیر.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha