قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفیر هلند:

متخصصان آب هلند تا یک ماه آینده راهی ایران می شوند

سفیر هلند در ایران گفت: با توجه به وقوع سیلاب های اخیر در ایران مقرر شده است تا یک ماه آینده هیئتی از متخصصان بخش آب هلند به ایران می آید.

متخصصان آب هلند تا یک ماه آینده راهی ایران می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از وزارت نیرو، ژاک ورنر با اشاره به اینکه کشور هلند بر خلاف ایران با مشکل پرآبی مواجه است، عنوان کرد: این مسئله می تواند مبنای خوبی برای توسعه همکاری های دو طرف در زمینه مدیریت آب درشرایط خشکسالی و پرآبی باشد.  یکی از مسائل مورد علاقه ما برای همکاری با ایران در زمینه مبحث تغییر اقلیم است تا ارتباطات دو کشور در این بخش موجب تبادل دانش و افزایش آگاهی طرفین شود.

ژاک ورنر با اشاره به اینکه ۶۰ درصد کشور هلند زیرسطح دریا قرار داد، گفت: با توجه به اینکه هلند با چالش های فراوانی در بخش آب مواجه است، پیشرفت خوبی در بخش مدیریت آب داشته و به نوآوری های فراوانی در این زمینه دست پیدا کرده است که زمینه مناسبی برای تبادل اطلاعات و همکاری آبی ایران و هلند خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه ۹۰ درصد آب صنعت هلند دوباره مورد استفاده قرار می گیرد، ادامه داد: کشور ما تجارب بسیاری خوبی در این بخش دارد که با توجه به عزم جدی ایران برای فعالیت در این حوزه علاقه مند همکاری در این زمینه و تبادل دانش و تجربیات با ایران هستیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha