قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک مسئول:

کیفیت آموزشی در دانشگاه های فنی و حرفه ای ارتقا یابد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: کیفیت آموزشی در دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور ارتقا یابد.

کیفیت آموزشی در دانشگاه های فنی و حرفه ای ارتقا یابد

 رضا مهدی ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه ریاست دانشگاه فنی وحرفه ای استان که در سالن اجتماعات دانشکده فنی وحرفه ای شهید قاضی طباطبایی برگزار شد افزود: کمیت در دانشگاه های کشور اشباع شده بنابراین کیفیت آموزشی دانشگاه ها ارتقا یابد.

وی با اشاره به اینکه تامین بودجه دانشگاه فنی و حرفه از دغدغه های اصلی  مسئولان این دانشگاه است تصریح کرد: براساس محاسبات کشوری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور باید در سال ۲هزار میلیارد تومان درآمد و تامین اعتبار داشته باشد که از ابتدای سال تاکنون تنها ۷۰۰میلیارد تومان آن کسب شده است.

مهدی با اشاره به اینکه بیشتر کلاس های این دانشگاه توسط اساتید حق التدریس اداره می شود خاطرنشان کرد: وضعیت آموزشی دانشگاه های فنی وحرفه ای کشور نسبت به سال های  گذشته در حد مطلوبی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی وحرفه ای کشور به سیاست های اصولی این دانشگاه اشاره و اظهار کرد: استانی شدن دانشگاه فنی وحرفه ای،  مشارکت حداکثری دانشجویان در کارهای دانشگاهی، بالا بردن کیفیت آموزشی و کیفیت زندگی دانشجویان از جمله سیاست های اصولی این دانشگاه است.

وی ادامه داد: باید در کنار بالابردن کیفیت آموزشی به بهبود کیفیت زندگی دانشجویان از جمله بحث مشاوره، رستوران، کارگاه ها، ورزش و خوابگاه ها که پازل های اصلی تربیت دانشجویان هستند توجه جدی کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha