قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از کشف ۱۷۳ کیلو تریاک تا 25 هزار لیتر نفت قاچاق در آذربایجان غربی

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید در خوی و بیش از ۱۷۳ کیلوگرم تریاک در میاندوآب کشف و ضبط شد.

از کشف ۱۷۳ کیلو تریاک تا 25 هزار لیتر نفت قاچاق در آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود خرم نیا امروز در ارومیه به اشاره به مهم ترین کشفیات انجام شده در یک هفته گذشته در آذربایجان غربی اظهار کرد: ماموران ایست و بازرسی مستقر در ایستگاه ایواوغلی خوی در حال انجام ماموریت مبنی بر کنترل رفت و آمد خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون در حال حرکت در مسیر خوی به تبریز و بالعکس دستور ایست دادند.

وی با بیان اینکه این کامیون پس از توقف مورد بازرسی قرار گرفت، افزود: در بازرسی ها ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید کشف و ضبط شد که براساس ارزیابی های انجام شده ارزش ریالی این سوخت ها برابر با یک میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به دستگیری یک نفر متهم در این ارتباط عنوان کرد: همچنین کامیون حامل سوخت قاچاق به دستور مقامات قضایی توقیف و به پارکینگ نیروی انتظامی انتقال داده شد.

وی با اشاره به کشف چندین کیلو مواد مخدر در میاندوآب در ارتباط با تشریح جزئیات این کشفیات تصریح کرد: پس از آنکه خبری مبنی بر فعالیت افرادی در کار تهیه و توزیع مواد مخدر از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در اختیار نیروهای انتظامی قرار گرفت اقدامات لازم برای تعیین صحت و سقم این خبر آغاز شد.

خرم نیا با اشاره به اینکه پس از بررسی ها صحت خبر مورد تایید قرار گرفت، تصریح کرد: افراد مورد نظر در این ارتباط ابتدا مورد شناسایی قرار گرفته و سپس به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار گرفتند تا اینکه این قاچاقچیان در حین جابه جایی مواد مخدر با یک دستگاه کامیون در محور بوکان به میاندوآب دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف ۱۷۳ کیلو و ۲۴۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از این قاچاقیان خاطرنشان کرد: این مواد به طور ماهرانه در کف کامیون جاساز شده بود و در این ارتباط دو نفر دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی راهی زندان شدند.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن/ی

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha