قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وضعیت بدون تغییر «آرمان» و مشخص نشدن علت دقیق حاثه سقوط

بعد از گذشت حدود یک هفته از حاثه سقوط پسر 8 ساله از دیواره سنگ نوردی در حین برگزاری مسابقه، حال عمومی وی تغییری نکرده است.

وضعیت بدون تغییر «آرمان» و مشخص نشدن علت دقیق حاثه سقوط

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، هفته گذشته در فولادشهر اصفهان اتفاقی تلخ رخ داد و یک نوجوان 8 ساله به نام آرمان غیاثی در حین برگزاری مسابقه سنگ نوردی سقوط کرد و راهی بیمارستان شد.

این مسابقات در یکی از باشگاه های سنگ نوردی اصفهان در یکی از سالن های ورزشی فولادشهر برگزار می شد که اتفاقا این باشگاه مجوزی نیز برای برگزاری مسابقه نداشت و حادثه سقوط این نوجوان بر روی زمین اتفاق افتاد.

بعد از این حادثه بود که نیروی انتظامی گزارش کاملی از این حادثه تهیه کرده و پرونده ای در مرجع قضایی استان اصفهان تشکیل شد؛ همچنین مقرر شد جلسه کمیته انضباطی تشکیل و درباره خاطیان تصمیم گیری شود.

رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی نیز به همراه مهدی داورپور و علی رضا کریم رئیس و دبیر کمیته های صعودهای ورزشی و مسابقات، فرزام دیانی مسئول بخش داوری و حمید آسیابان رئیس کمیته امور استان های فدراسیون، روز پنج شنبه ضمن حضور در سالن سنگ نوردی ایثار ذوب آهن و گفت و گو با عوامل برگزاری مسابقه سنگ نوردی باشگاه اژکهن، به بررسی علل حادثه سقوط سنگ نورد نونهال «آرمان غیاثی» پرداختند.

زارعی همچنین ضمن حضور در بیمارستان محل بستری آرمان با پدر این ورزشکار عزیز دیدار و گفت و گو کرد و حامل دعای خیر جامعه ورزش به ویژه کوه نوردی و صعودهای ورزشی برای این کودک بود.

همچنین عصر روز جمعه جلسه بررسی و رسیدگی به حادثه در محل هیأت استان اصفهان با حضور کارشناسان فدراسیون، هیأت و اعضای برگزار کننده این مسابقه، برگزار و علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت.

درنهایت با روشن شدن علل حادثه مقرر شد گزارش کارشناسی فدراسیون تقدیم مسؤولان وزارت ورزش و جوانان، اداره ورزش استان اصفهان و جامعه ورزش کشور که از این حادثه دچار تالم گردیدند شود.

این در حالی است که آرمان 8 ساله از روز حادثه در کما به سر می برد و تاکنون نیز تغییری در حال عمومی وی ایجاد نشده است؛ هنوز مشخص نیست سرنوشت آرمان چه خواهد بود و آیا وی به زندگی باز می گردد یا خیر.

با وجود گذشت حدود یک هفته از این اتفاق و برگزاری چندین کارگروه مختلف در اصفهان و تهران نظر قطعی در خصوص علت حادثه داده نشده است تا مقصر اصلی این حادثه مشخص شود.

انتهای پیام/63090/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha