قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۱۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ذوالقدر در تشریح جزئیات نشست فراکسیون زنان با رئیس قوه قضائیه:

مهریه به عنوان دین باید توسط مرد پرداخت شود/ تعیین مجازات های جایگزین برای زنان زندانی در اولویت قرار گیرد

عضو فراکسیون زنان مجلس از نحوه پرداخت مهریه توسط مردان، تعیین مجازات های جایگزین برای زنان زندانی و موضوع ثبت املاک در تهران به عنوان موضوعات مطرح شده در نشست اعضای این فراکسیون با آیت الله رئیسی یاد ...

مهریه به عنوان دین باید توسط مرد پرداخت شود/ تعیین مجازات های جایگزین برای زنان زندانی در اولویت قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در بیان موارد مطرح شده شده در نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس با رئیس قوه قضائیه گفت: در این نشست دغدغه ها و مشکلات مرتبط با حوزه زنان مورد بررسی قرار گرفت، همچنین موضوع معیشت مردم، ضرورت ایجاد شرایط لازم برای اشتغالزایی در کشور و تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون سال 96 قوه قضائیه مطرح شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آیت الله رئیسی در مورد وضعیت زنان زندانی بر این موضوع تاکید کرد که برای آنها باید از مجازات های جایگزین استفاده شود، ضمن اینکه هیچ اجباری برای استفاده از چادر برای زندانی وجود ندارد.

وی با اشاره بر تاکید رئیس قوه قضائیه به ضرورت پرداخت مهریه توسط مردان خاطرنشان کرد: مهریه به عنوان یک دین باید توسط مردان پرداخت شود، اما چنانچه اعسار آنها به اثبات برسد، می توانند مهریه را در قالب تقسیط پرداخت کرده اما بعد از گذشت دو یا سه سال که از تمکن مالی برخوردار بودند، باید به طور کامل آن را پرداخت کنند.

عضو فراکسیون زنان مجلس در پایان یادآور شد: مشکلات مربوط به استان تهران به ویژه در حوزه ثبت املاک موضوع دیگری بود که توسط نمایندگان تهران در این نشست مطرح شد./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha