قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| اگر مردم سرویس دهی خوب می خواهند باید هزینه آن را بپردازند

معاون حمل ونقل اداره کل پایانه های مسافربری خراسان رضوی گفت: بخش خصوصی برای حمل و نقل برون شهری در گلبهار به کارگیری شده است، اگر مردم توقع سرویس دهی خوب را دارند باید هزینه آن هم پرداخت شود.

فارس من| اگر مردم سرویس دهی خوب می خواهند باید هزینه آن را بپردازند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، من» سوژه ای را با عنوان «دسترسی آسان درون شهری گلبهار به اتوبوس های شهری مشهد» ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته اند.

معاون حمل ونقل اداره کل پایانه های مسافربری خراسان رضوی در گلبهار گفت: گلبهار نیاز به سرمایه گذاری و توسعه دارد، اگر برای سرمایه گذار توجیه اقتصادی نداشته باشد، رغبتی برای سرمایه گذاری ندارد.

جواد وحدتی فر با بیان اینکه اکنون بخش خصوصی کار حمل مسافر برون شهری گلبهار را بر عهده دارد که در گذشته توسط اتوبوس های تحت نظر شهرداری سرویس دهی صورت می گرفت، ادامه داد: شهرداری گلبهار در گذشته سرمایه ای که باید در جای دیگری سرمایه گذاری شود را در حمل ونقل برون شهری سرمایه گذاری می کرد که مسؤولان از جمله شورای ترافیک و نماینده مجلس گلبهار به دلیل همین موضوع و فرسودگی اتوبوس ها از اداره کل پایانه های مسافربری خراسان رضوی خواستند تا بخش خصوصی را در گلبهار فعال کنیم.

وی افزود: اتوبوس هایی که در گلبهار به کارگیری شده اند، مجوز حمل مسافر در مسیر تهران به مشهد را هم دارند، ولی مدل آن ها کمی پایین است.

معاون حمل ونقل داره کل پایانه های مسافربری خراسان رضوی ادامه داد: کل حمل ونقل در این  استان توسط بخش خصوصی در حال انجام است و ما می توانیم اگر کرایه بالای آن پرداخت شود اتوبوس های دو طبقه مسیر مشهد به اصفهان را در محور مشهد گلبهار بیاوریم، ولی هزینه آن بالا بوده و مردم توان پرداخت ندارند.

وحدتی فر بیان کرد: بخش خصوصی برای حمل ونقل برون شهری در گلبهار به کارگیری شده، اگر مردم توقع سرویس دهی خوب را دارند باید هزینه آن هم پرداخت شود، اگر آن ها هزینه بیشتری بپردازند، امکان قرار دادن اتوبوس های باکیفیت بالاتر و حتی افزایش تعداد این نوع از اتوبوس ها در گلبهار نیز وجود دارد.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha