قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت

با پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دستور رئیس جمهور، وزارت راه و شهرسازی مامور شد تا پایان مهرماه امسال نسبت به افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج اقدام کند.

افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت

_ به نقل از پس از پیگیری های مکرر از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وضعیت فرودگاه یاسوج، در نهایت با توجه به این پیگیری ها و دیدارهای حضوری استاندار، این موضوع مورد تصویب قرار گرفت.

نشستی در وزارت راه و شهرسازی و با حضور  وزیر راه، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین وزیر، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر مسئولان در تهران برگزار شد.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این نشست، گفت: باتوجه به اهمیت موضوع، ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد و  خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مردم و هم استانی ها، سهولت حضور مسئولان و سرمایه گذاران از یک سو و اقتصادی تر کردن فرودگاه یاسوج از سوی دیگر حداکثر تا پایان مهرماه افزایش پروازها عملیاتی می شود.

گفتنی است در حال حاضر هفته ای دو پرواز در فرودگاه یاسوج انجام می شود که با افزایش این پروازها زمینه رشد صنعت گردشگری، سهولت در تردد مسافران و گردشگران، جذب سرمایه گذار و زمینه رونق کسب و کار و تولید در استان بیش از پیش فراهم خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha