قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

فعالیت تشکل های دانشجویی موجب پویایی و نشاط در دانشگاه ها می شود

بندرعباس - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید علاوه بر ارتقا سطح علمی دانشجویان در دانشگاه ها زمینه تقویت جایگاه اجتماعی و فردی آنها را نیز فراهم کرد.

فعالیت تشکل های دانشجویی موجب پویایی و نشاط در دانشگاه ها می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید ناجی در جلسه کمیسیون دانشجویی استان، افزود: دانشگاه ها باید زمینه ساز رشد فردی و اجتماعی دانشجویان شوند؛ زیرا رشد اجتماعی افراد موجب ارتقا جامعه می گردد. باید افراد در دانشگاه ها به گونه ای تربیت شوند که پس از فارغ تحصیلی نقش موثری در ارتقاء جامعه داشته باشند.

ناجی بر تکریم از روحیه دانشجویی در دانشگاهها تاکید کرد و گفت: روحیه دانشجویی موجب ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه می شود که باید با مدیریت درست این روحیه را حفظ و تقویت کرد.

وی خاطر نشان کرد: مدیریت و تقویت روحیه دانشجویی می تواند علاوه برنشاط اجتماعی نشاط فرهنگی و سیاسی را در جامعه ایجاد کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به فعالیت تشکل های دانشجویی در استان، بیان کرد: دانشگاه ها باید زمینه فعالیت تشکل های قانونی دانشجویی را فراهم کنند و این تشکیل ها نیز در چارچوب قانونی در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی فعالیت های موثر و تاثیر گذاری برای جامعه هدف خود انجام دهند.

وی تصریح کرد: فعالیت تشکل های دانشجویی می توانند موجب پویایی و نشاط در دانشگاه ها شود و مسئولان دانشگاه ها باید به این مهم توجه کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha