قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جمشیدیان: تراکتور را می بردیم از جام حذفی کنار می کشیدیم!/ به دنبال لذت بردن از فوتبال بودیم

سرمربی تیم پاس همدان گفت: اگر امروز تراکتور را شکست می دادیم شاید برای مرحله بعد از این رقابت ها کنار می کشیدیم.

جمشیدیان: تراکتور را می بردیم از جام حذفی کنار می کشیدیم!/ به دنبال لذت بردن از فوتبال بودیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، احمد جمشیدیان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تراکتور گفت: قبل از هر چیز بابت غیبتم در نشست خبری روز گذشته از شما عذرخواهی می کنم. ما امروز مقابل بهترین خط دفاعی لیگ برتر و تیمی پر ستاره که مربی کارکشته ای هم داشت بازی کردیم. از قبل گفته بودیم که به دنبال لذت بردن از فوتبال هستیم و حتی اگر امروز تراکتور را شکست می دادیم شاید برای مرحله بعد از این رقابت ها کنار می کشیدیم. هدف ما جام حذفی نیست بلکه می خواهیم در لیگ دسته دوم موفق باشیم. می خواستیم از فوتبال لذت ببریم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد. سال ها بود که تیم لیگ برتری به همدان نیامده بود و بعد از حدود 5 سال هواداران از یک فوتبال در همدان لذت بردند. بردن پاس لیگ دویی برای تراکتور لذت ندارد اما من این برد را به آنها تبریک می گویم.

وی ادامه داد: ما پیش بینی بازی سختی را می کردیم. 90 درصد از بازیکنان من برای اولین بار با بازیکنان لیگ برتری و ملی پوش تنه به تنه می شدند. ما برای بازی امروز برنامه داشتیم و چه از حریف عقب می افتادیم و چه جلو بودیم همین کاری را می کردیم که در بازی امروز انجام دادیم. ما در بازی امروز نمی توانستیم بی محابا بازی کنیم چون شاید نتیجه ای رقم می خورد که در شان هواداران ما نبود. بازیکنانم چند سال است که تیم لیگ برتری از نزدیک ندیده بودند اما در نیمه دوم دیدند که مثل آنها می توانند بازی کنند و به توپ ضربه بزنند. به همین دلیل در نیمه دوم بهتر بازی کردیم.

جمشیدیان در خصوص انگیزه تیمش در بازی امروز هم اظهار داشت: ما نیاز به انگیزه های درونی و بیرونی داریم. بازی مقابل تراکتور و حضور هواداران انگیزه درونی بود اما در لیگ دسته دوم باید انگیزه های دیگری برای بازیکنان باشد. ما در یک ماه گذشته یک ریال به بازیکنان پولی ندادیم. باید 20 درصد به آنها پول می دادیم که شاید این رقم به اندازه دستمزد یک ماه یکی از بازیکنان حریف امروز ما نبود. شاید گران ترین بازیکن تیم من بتواند با این 20 درصد یک کفش استوک بتواند بخرد! باید انگیزه های مالی بهتر شود تا کیفیت تیم هم رو به بهبودی داشته باشد.

سرمربی پاس همدان در مورد پنالتی زن تیمش هم افزود: این بازیکن سال قبل از 9 پنالتی که زد 9 گل به ثمر رساند. حتی وقتی پنالتی اول را خراب کرد به او گفتم اگر 10 پنالتی دیگر هم خراب کنی باز هم تو پنالتی زن اول تیم خواهی بود. او آمار خیلی خوبی در پنالتی زدن دارد.

وی تصریح کرد:به بچه های تیم قبل از بازی گفتم که اگر شما بتوانید در بازی امروز توپ را از میانه زمین جلوتر ببرید با موج هواداران می توانید توپ را جلوتر ببرید. البته من از عدم استقبال هواداران در بازی های مان گله ای ندارم. از من گرفته تا قبلی ها همه مقصر هستیم که هواداران تیم ما این قدر کم شده اند. سرپرست تراکتور شب قبل در جلسه هماهنگی گفته بود هواداران ما ورزشگاه را مثل بازی با سایپا پر می کنند اما امروز هواداران ما نشان دادند که می توانند 5 هزار نفری هم به ورزشگاه بیایند.  ما باید کاری انجام دهیم تا انها به ورزشگاه بیایند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha