قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جام حذفی فوتبال/

شهر خودرو با شوت صادقی به یک هشتم نهایی رسید

ورزش فوتبالتهران تیم فوتبال شهر خودروی مشهد با عبور از سد نساجی میزبان لیگ برتری خود، به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی صعود کرد.

شهر خودرو با شوت صادقی به یک هشتم نهایی رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم های نساجی مازندران و شهر خودروی مشهد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی برگزار کننده یکی از حساس ترین بازی ها بودند. دیداری که از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در ورزشگاه وطنی آغاز شد و در پایان با برتری یک بر صفر تیم مشهدی به اتمام رسید.

تک گل بازی در دقیقه ۷۱ توسط «اکبر صادقی» زده شد. هافبک باتجربه تیم «یحیی گل محمدی» بعد از یک سر توپ به موقع با شوتی از فاصله حدود ۲۵ متری، دروازه «نیما میرزا زاد» را گشود و تیمش را با همین گل به مرحله یک هشتم نهایی رساند. تیم مشهدی از همان ابتدای مسابقه شوق بیشتری به هجوم داشت و چندین فرصت خوب هم نصیب آنها شد که بی دقتی مهاجمان این تیم مانع از گلزنی شان شد. در سوی مقابل رضا مهاجری در برابر تیم سابق خود نتوانست کاری از پیش ببرد. نساجی هیچ شباهتی به تیمی که اکنون در لیگ برتر بیشترین گل زده را دارد؛ نداشت.

پیش از این تیم های مس کرمان، صنعت نفت آبادان، نود ارومیه و تراکتور تبریز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بودند. حالا شهر خودرو هم به این جمع اضافه شد و البته نساجی به اولین تیم لیگ برتری تبدیل شد که در این مرحله حذف می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha