قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

۲ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار مهاباد اعزام شدند

استان ها آذربایجان غربیمهاباد مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه مهاباد گفت: ۲ تیم پزشکی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان اعزام شدند.

۲ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار مهاباد اعزام شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ علی حسینی روز یکشنبه اظهار داشت: این تیم های پزشکی برای ارایه خدمات پزشکی به روستای «حاج علی کند» از توابع بخش مهاباد  اعزام شده و به روستاییان ساکن در این روستا و دیگر روستاهای اطراف آن به طور رایگان خدمات پزشکی ارایه کردند.

وی اضافه کرد: این ۲ تیم در مجموع خدمات مشاوره مامایی و پزشکی، تزریقات و پانسمان، غربالگری اولیه بیماری های مختلف مانند فشارخون و قندخون را به ۱۳۰ نفر از اهالی این روستا ارایه کردند.

وی افزود: بسیج جامعه پزشکی مهاباد در نیمه نخست امسال ۱۶ تیم پزشکی عمومی و متخصص را به مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان اعزام کرده و پیش بینی می شود تا پایان سال ۲۰ تیم دیگر را نیز به این مناطق اعزام کند.

مسوول بسیج جامعه پزشکی مهاباد اضافه کرد: سال گذشته نیز ۱۸ اکیپ بسیج جامعه پزشکی با حضور در روستاهای مختلف این شهرستان به بیش از سه هزار نفر خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی رایگان ارایه کردند.

به مناسبت سی و نهمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۸۰ ویژه برنامه فرهنگی ورزشی در مهاباد در حال برگزاری است.

هفته دفاع مقدس از روز سی و یکم شهریور هر سال مصادف با سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در کشور آغاز می شود.

مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و در دوران دفاع قدس ۷۵۰ شهید در راه دفاع از اسلام و انقلاب تقدیم نظام کرده است.

۳۰۲۰/۶۱۸۵

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha