قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وقف چی:

انتقال پسماند فلز روی از حاشیه شهر زنجان اولویت استان است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، گفت: انتقال پسماند فلز روی از حاشیه شهر زنجان خواسته منطقی مردم و از اولویت های استان است و منابع حاصل از آن می تواند به بودجه عمرانی کمک کند.

انتقال پسماند فلز روی از حاشیه شهر زنجان اولویت  استان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی وقف چی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیع و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دفع پسماند فلز روی در استان زنجان، گفت: از امام جمعه زنجان، استاندار و سایر مسئولین استانی با توجه به اینکه یکی از تهدیدات های زیست محیطی پسماند روی است.

مجوز انتقال پسماند روی حاشیه شهر زنجان خردادماه سال گذشته صادر شده است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 5 میلیون تن پسماند روی در 7 کیلومتری شهر زنجان دپو شده است، ادامه داد: مجوز انتقال پسماند روی حاشیه زنجان خرداد ماه سال گذشته از سازمان محیط زیست دریافت شده، عموم مردم زنجان درخواست دارند تا این انتقال هرچه زودتر صورت بگیرد.

اقدامی در زمینه دفع پسماند روی صورت نگرفته است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از سازمان محیط زیست، وزارت کشور و وزارت صنعت و معدن درخواست داریم تا با جدیت انتقال پسماند روی دپو شده در حاشیه شهر زنجان را پیگیری کنند، عنوان کرد: بارها در زمینه دپو پسماند روی در 7 کیلومتری زنجان تذکرهایی را داده ام اما متاسفانه تا این لحظه هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیع و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه انتقال پسماند فلز روی از حاشیه شهر زنجان خواسته منطقی مردم و از اولویت های استان است، خاطرنشان کرد: در حالی که وضعیت بودجه عمرانی کشور ضعیف است منابع حاصل از انتقال پسماند فلز روی می تواند برای استان کمک کننده باشد./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha