قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حفظ حرمت زائران اربعین، اولویت اصلی یگان های ویژه ناجا در پایانه های مرزی

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان های ویژه ناجا گفت: با نیتی خالصانه به استقبال مأموریت اربعین حسینی (ع) و خدمات رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) می رویم.

حفظ حرمت زائران اربعین، اولویت اصلی یگان های ویژه ناجا در پایانه های مرزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان های ویژه ناجا گفت: با نیتی خالصانه به استقبال مأموریت اربعین حسینی (ع) و خدمات رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) می رویم.

سردار علی عظیمی در جمع کارکنان تیپ سوم یگان های ویژه ناجا گفت: بی شک مأموریت اربعین حسینی (ع) از الطاف الهی است و انجام این مأموریت را به فال نیک می گیریم بنابراین تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم بین المللی به نمایش خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: دشمنان نظام در هیچ زمانی برای شایعه پراکنی و اختلاف افکنی بین مسلمانان جهان بیکار نمی مانند و در اربعین امسال نیز بدون تردید بر تحرکات خود علیه کشورهای اسلامی خواهند افزود اما با هوشیاری زوار حسینی، توطئه آنان خنثی خواهد شد.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا خطاب به افرادی که قصد خروج از مرز را دارند،اظهارکرد: حفظ حرمت زائران، اولویت اصلی یگان های ویژه ناجا در پایانه های مرزی است بنابراین با کسانی که بدون روادید قصد خروج از مرز را داشته باشند، با قاطعیت برخورد خواهد شد. لذا درخواست ما از شهروندان گرامی این است که با در دست داشتن مدارک لازم، به مرزها مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، عظیمی اظهارکرد: با نیتی خالصانه به استقبال مأموریت اربعین حسینی (ع) و خدمات رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) می رویم و تا زائر اربعین حسینی است، ما هم هستیم و از هیچ خدمتی دریغ نخواهیم کرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha