قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آماده باش بیش از 30 هزار نیروی پلیس برای خدمات دهی به زائران اربعین

رییس پلیس کشور با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، اظهار کرد: بیش از 30 هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد و با اجرای طرح های جدید، رویکرد تسهیل تردد زوار و خدمات دهی شایسته به آنان را دنبال می کنیم.

آماده باش بیش از 30 هزار نیروی پلیس برای خدمات دهی به زائران اربعین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس پلیس کشور با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، اظهار کرد: بیش از 30 هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد و با اجرای طرح های جدید، رویکرد تسهیل تردد زوار و خدمات دهی شایسته به آنان را دنبال می کنیم.

 سردار حسین اشتری در جلسه قرارگاه اربعین حسینی(ع) ناجا، اظهار کرد: ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت می گویم و هفته دفاع مقدس را نیز گرامی می داریم و خداوند را هزاران بار که توفیق خدمتگزاری به زائران اربعین را روزی مان کرده است، شکر می گوییم.

وی با تقدیر از زحمات همه خادمان حسینی، افزود: پس از پایان مراسم معنوی اربعین سال گذشته، بلافاصله جلسات هماهنگی برای برگزاری مراسم اربعین امسال برگزار و پیگیری شد؛ به لطف خداوند شاهد برگزاری سیزدهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی ناجا در ستاد فرماندهی هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه تامین امنیت زوار اربعین و تسهیل در تردد آنان از اولویت های جدی ناجا در این ماموریت است، ادامه داد: نیروی انتظامی تمهیدات لازم را در راستای برگزاری کنگره عظیم و معنوی اربعین حسینی پیش بینی کرده است و در این ماموریت با تمام توان به میدان می آید.

سردار اشتری با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، خاطرنشان کرد: بیش از 30 هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد و با اجرای طرح های جدید، رویکرد تسهیل تردد زوار و خدمات دهی شایسته به آنان را دنبال می کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی آماده تر از گذشته به زوار اربعین خدمت خواهدکرد، گفت: همه ما باید توفیق خدمتگزاری به زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) را قدر و برکت بدانیم.

براساس گزارش سایت پلیس، در این جلسه مصوبات نهایی توسط سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی به روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و معاونت های مختلف ناجا ابلاغ شد؛ همچنین روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان مرزبانی و یگان ویژه ناجا و فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان و کرمانشاه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای خدمات دهی به زوار اربعین، ارائه کردند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha