قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۷۰۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وعده وزیر آموزش و پرورش برای حق التدریسان

سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش در نشست صبح امروز این فراکسیون وعده استخدام بخشی از حق التدریسان را در این وزارتخانه در آینده نزدیک داد.

وعده وزیر آموزش و پرورش برای حق التدریسان

داد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست صبح امروز این فراکسیون گفت: در این جلسه در خدمت محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش بودیم که وی توضیحاتی درباره آغاز سال تحصیلی مدارس و همچنین کمبودها، خواسته ها و مشکلات این وزارتخانه ارائه کرد.

وی افزود: در این نشست حاجی میرزایی اعلام کرد که معلمان رکن مهمی در کشور هستند و باید تلاش کنیم تا دغدغه های معیشتی آن ها برطرف شود و در همین راستا هر تلاشی از دست وزارت آموزش و پرورش بر آید فروگذار نخواهیم کرد.

سخنگوی فراکسیون مستقلان تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش در این فراکسیون اعلام کرد که باید قبل از ارائه لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت، آیین نامه آن تدوین شود. ضمن اینکه اعتبار لازم برای اجرای این موضوع هم فراهم شده است.

لاهوتی با اشاره به درخواست اعضای این فراکسیون از وزیر آموزش و پرورش درباره ساماندهی نیروی انسانی در این وزارتخانه اظهار داشت: حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به اعضای فراکسیون مستقلان این وعده را داد که بخشی از نیرو های حق التدریسی و مربیان پیش دبستانی در آینده نزدیک استخدام خواهند شد.

وی گفت: حاجی میرزایی در بخشی از صحبت های خود اذعان کرد که کیفیت آموزش و پرورش قابل قبول نیست و باید ارتقا پیدا کند.

سخنگوی فراکسیون مستقلان گفت: وزیر آموزش و پرورش همچنین بر ضرورت بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان تاکید کرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha