قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۹۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار لرستان مطرح کرد:

محدودیت مالی دولت/ واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال شود

ازنا- استاندار لرستان گفت: به دلیل محدودیت های مالی و مشکلاتی که دولت در سرمایه گذاری با آن مواجه است باید سیاست واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال شود.

محدودیت مالی دولت/ واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی روز شنبه در آیین کلنگ زنی مجتمع گلخانه ای ازنا به مشکلات و تهدیدهایی که کشور با آن مواجه است اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ایران توانسته است در تمامی ابعاد به این تهدیدها و مشکلات پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه در حوزه نظامی کشور آمادگی لازم را در برابر تهدیدات دشمنان دارد، اضافه کرد: در حوزه سیاسی و روابط بین الملل نیز قدرت منطق، مذاکره و گفتمان ایران قوی است و می توان به حضور اخیر ریاست محترم جمهور در سازمان ملل اشاره کرد.

استاندار لرستان بیان کرد: در بحث اقتصاد به دلایل این که از ظرفیت های داخلی و همه ابزارها نتوانسته ایم به خوبی بهره برداری کنیم این بخش از حوزه های آسیب پذیر ما شده است، بنابراین از این حیث دچار مشکل شده ایم.

خادمی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهور در خصوص افزایش تولید افزود: با توجه به اینکه تولید از طریق سرمایه گذاری شکل می گیرد بنابراین باید سرمایه های موجود را افزایش بهره وری داد و از طرفی سرمایه های جدید ایجاد کنیم.

وی احداث مجتمع گلخانه ای را نمونه ای از جذب سرمایه های جدید عنوان کرد و گفت: به دلیل محدودیت های مالی و مشکلاتی که دولت در سرمایه گذاری با آن مواجه است از سیاست های اصلی دولت این شد که پروژه های در دست اقدام و یا پروژه هایی که قرار است در آینده انجام گیرد به بخش خصوصی واگذار شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha