قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۹۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان:

دشمن از ناتوانی به تفرقه افکنی در میان اقوام روی آورده است

دزفول- معاون سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: دشمن که در تمام برنامه های خود شکست خورده امروزه از ناتوانی به تفرقه افکنی در میان طوایف و قومیت های مختلف ایران روی آورده است.

دشمن از ناتوانی به تفرقه افکنی در میان اقوام روی آورده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ عبدالرضا حاجتی عصر امروز شنبه در همایش وحدت سران عشایر بختیاری و عرب که به مناسبت هفته دفاع مقدس در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد، اظهار کرد: قومیت های مختلف در ایران طی 40 سال انقلاب با مجاهدت های خود در راستای حفظ اسلام و انقلاب، بزرگی و عزیزی خود را ثابت کرده اند. 

وی افزود: دشمن که در این سال ها در تمام جنگ ها و برنامه های خود شکست خورده امروزه از ناتوانی و عجز به تفرقه افکنی در میان طوایف و قومیت های مختلف ایران و همچنین شیعه و سنی روی آورده که البته غلط می کند این رویه را ادامه دهد. 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با بیان اینکه دنیای بزرگ غرب می خواهد شیعه امیرالمؤمنین دیگر نباشد، عنوان کرد: این چنین همایش هایی در واقع خنثی سازی توطئه دشمن و لبیک به ندای رهبری است، صدای این بیعت ها باید به گوش جهانیان برسد تا بدانند که تفرقه افکنی در بین ملت ایران و از بین بردن وحدتی که از عوامل اصلی پیروزی در دفاع مقدس بود یک خیال باطل است. 

سرهنگ حاجتی یادآور شد: از این پس همه ما باید بیش از پیش هوشیار باشیم تا مبادا در لابلای سیاهی ها دشمن به اسم عرب و عجم دست ما را بگیرد و تفرقه افکنی کند چرا که همه ما شیعه امیرالمؤمنین هستیم و قومیت ما نشان برتری ما نیست. 

وی با بیان اینکه همه ما مسئول حفظ نظام و انقلاب هستیم خطاب به رؤسای طوایف بختیاری و عرب، گفت: رسم نادرست تیراندازی در مراسم جشن و عزا خوشایند نیست و بر اساس مصوبه شورای تامین با عوامل چنین اقداماتی برخورد قانونی صورت می گیرد. رؤسای طوایف باید نسبت به عدم انجام این رسم بیش از پیش تلاش کنند چرا که جمهوری اسلامی نظم و قانون دارد. 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان اضافه کرد: دشمن از همین رسم های غلط نیز می تواند سوءاستفاده کند؛ بنابراین باید هوشیار بود، هر چند در چند سال اخیر با تلاش های صورت گرفته به ویژه از سوی شورای تامین استان و شهرستان ها تا حد زیادی شاهد کاهش این رسم غلط و زیان های جانی و مالی آن بوده ایم. 

سرهنگ حاجتی در ادامه با بیان روایاتی از جنگ و مجاهدت های طوایف مختلف خوزستان در زمان جنگ هشت ساله عنوان کرد: صدام با پشتوانه آمریکا به کشور ایران حمله کرد و ادعا می کرد که خرمشهر را سه ساعته و خوزستان را سه روزه می گیرد و جمهوری اسلامی را نیز در هفت روز ساقط می کند اما با وجود حملات گسترده و پشتیبانی تمام ابر قدرت های دنیا از صدام وی پس از هشت سال با حقارت تمام صلح را پذیرفت. 

وی با اشاره به سرنگونی پهبادهای آمریکایی و خنثی شدن پی درپی نقشه های دشمن برای تعرض به ایران و منطقه، بیان کرد: توان تسلیحاتی و توان دفاعی ایران امروزه به قدری پیشرفت کرده که تمام ابرقدرت های دنیا در مقابل ملت ما احساس حقارت می کنند که این موفقیت ها مرهون خون شهدا و تداوم مقاومت و وحدت مردم از دوران جنگ تاکنون است.

این همایش به همت سپاه ناحیه دزفول با همکاری حوزه مقاومت بسیج عشایری بخش شهیون دزفول و حوزه مقاومت ابوالفضل العباس (ع)  برگزار شد.

شعرخوانی حماسی با گویش عربی و بختیاری، اجرای سرود حماسی، پخش کلیپ و اعلام بیعت مجدد طوایف عرب و بختیاری در راستای دفاع از تمامیت ارضی کشور و اسلام و انقلاب از جمله بخش های همایش وحدت سران عشایر و عرب در حسینیه ثارالله دزفول بود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha