قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۹۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلیلی: بسیاری از موفقیت ها ناشی از همراهی مردم برای تثبیت عدل است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه بسیاری از موفقیت ها در جامعه، برآمده از جاری شدن تفکر عدل و قسط و همچنین همراهی مردم برای تثبیت آن است، گفت: در جریان دفاع مقدس مردم با همبستگی خود جریان دفاع از میهن را به پیش بردند.

جلیلی: بسیاری از موفقیت ها ناشی از همراهی مردم برای تثبیت عدل است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه امروز در نشست جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: هرجا که مردم برای عدل و قسط با هم همراه شده اند به پیروزی رسیدند.

جلیلی افزود: در اندیشه سیاسی اسلام به کار ویژه هایی تاکید می شود که در آن دولت و جامعه با یکدیگر رابطه مستقیم دارند و توجه به همین کارویژه می تواند یک جامعه را در مسیر خود به پیش ببرد.

عضو شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) بیان داشت: امام راحل(ره) هیچگاه اهل تعارف نبودند و اگر مقوله جمهوری را مطرح می کردند، آن را بر اساس یک نگاه و اندیشه کامل ارائه می داند.

جلیلی تاکید کرد: بسیاری از موفقیت ها در جامعه، برآمده از جاری شدن تفکر عدل و قسط و همچنین همراهی مردم برای تثبیت آن است. برای مثال در جریان دفاع مقدس همین مردم بودند که با همبستگی خود جریان دفاع از میهن را به پیش بردند.

ادامه دارد...

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha