قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیح شهرداری لواسان درباره رای صادر شده ملک سید حسن میرمحمدعلی

به دنبال انتشار خبر تایید رای کمیسیون ماده صد مبنی بر تخریب ملک آقای سید حسن میرمحمدعلی در منطقه لواسان در دیوان محترم عدالت اداری، شهرداری لواسان توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

توضیح شهرداری لواسان درباره رای صادر شده ملک سید حسن میرمحمدعلی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عزت الله چراغی سخنگوی شهرداری لواسان درباره اظهار نظر یکی از مقامات محترم دیوان عدالت اداری اظهار داشت: تخلفات پرونده ملکی آقای "سید حسن میرمحمد علی" به کمیسیون ماده صد شهرداری لواسان ارجاع و رای مبنی بر تخریب صادر گردید که پس از آن ، نامبرده مبادرت به تقدیم شکایت از آن (رای کمیسیون ماده صد) در دیوان محترم عدالت اداری نمود. 

وی افزود: شکایت نامبرده در دیوان عدالت اداری رد شده و رای تخریب برابر ماده صد شهرداری تایید شد، این درحالی است که از شعبه دیگری در دیوان عدالت اداری دستور موقتی نسبت به همان رای صادر گردیده است. 

سخنگوی شهرداری لواسان تصریح کرد: با توجه به روند طی شده، شهرداری لواسان آمادگی دارد در صورت رفع اثر از دستور موقت نسبت به اجرای رای دیوان محترم اقدام نماید. 

شایان ذکر است عکس انتشار یافته نسبت به موضوع فوق در رسانه ها، هیچ ارتباطی با ملک فوق ندارد و مربوط به شهر دیگری می باشد.

اننتهای پیام/ر

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha