قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار زنجان:

مدیر لایق پروژه نیمه تمام را واگذار می کند

زنجان-استاندار زنجان تاکید کرد: اعتقاد راسخ به این مهم داریم که اگر مدیری لایق باشد، پروژه های نیمه تمام را واگذار می کند.

مدیر لایق پروژه نیمه تمام را واگذار می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فتح الله حقیقی ظهر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در تالار پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه موضوع گوجه فرنگی یکی از مباحث و دغدغه های امروز است، افزود: در همین راستا از اوایل هفته گذشته تاکنون روزانه ۱۱۰۰ تن گوجه فرنگی از کشاورزان زنجانی خریداری شده است تا کشاورزانی که در این عرصه فعالیت می کنند، با دغدغه کم تری مواجه شوند.

وی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع نباید همه مشکلات را متوجه قانون کنیم، ادامه داد: در خیلی از مواقع به عینه مشاهده شده که با عوض کردن قانون هم نتوانسته ایم بر مشکلات آن حوه فائق آییم و این خود بیانگر آن است که همه مشکلات مربوط به قوانین مربوطه نبوده و کارها در هر شرایطی بر همین منوال پیش می رود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مدیر موفق مدیری است که در واگذاری پروژه های نیمه تمام ترسی به خود راه ندهد، تصریح کرد: متاسفانه در ذهن برخی از مدیران این گونه تداعی می شود که اگر بخواهند پروژه نیمه تمامی را واگذار کنند، بی تردید تلقی که از این کار آن ها می شود به مثابه عملکرد یک مدیر ضعیف خواهد بود.

حقیقی با بیان اینکه ما در هر مسئولیتی که باشیم برای مردم کار می کنیم و هیچ گاه نباید این تصور در ما پررنگ شود که کارها حتما به نام به اتمام برسد، اظهار کرد: بی تردید مدیری که با تفکر خدمت به مردم، مسئولیتی را عهده دار می شود، هیچ گاه برای شان مهم نخواهد بود که کارها به نام خودشان ثبت شود، به همین خاطر مدیران لایق را باید مدیرانی قلمداد کنیم که در واگذاری پروژه های نیمه تمام، ترسی به خود راه نمی دهند.

وی بیان کرد: یک مدیر لایق باید با برنامه ریزی و نوع تفکر خود بتواند پروژه ها را سر و سامان دهد و تا زمانی که این تفکر پشت همه برنامه های اجرایی وجود نداشته باشد، نمی توان انتظار داشت که پروژه هایی که تعریف می شود، سرانجام مطلوبی داشته باشند.

حقیقی با بیان اینکه متاسفانه امروز شاهد سنگ اندازی برخی در مسیر خدمت  به مردم هستیم، خاطرنشان کرد: مردم استان زنجان جزو مردمانی هستند که در دوران دفاع مقدس سهم خود را از پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند و امروز لیاقت بهترین خدمات را از سوی مسئولان دارند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha